English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Holiday house David

Stružná


Holiday house David
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Holiday house David nacházející se ve Stružná, 12 km od Karlových Varů, nabízí příjemné, komfortní a soukromé ubytování. Dům disponuje 3 ložnicemi, obývacím pokojem, kuchyní a dvěma koupelnami. Na zahradě je pro hosty připraveno posezení v altánu s možností grilování, lehátka, bazén, Hawai corner s houpací sítí na bílém plážovém písku a malé soukromé wellness s vířivkou a infrasaunou.

Bezplatné bezdrátové připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi je samozřejmostí.

 

Umístění:

Holiday house David se nachází v Západních Čechách v obci Stružná, která je ideálním místem pro vaše výlety. Obec se nachází na pomezí Slavkovského lesa a Doupovských hor. Do světoznámých Karlových Varů je to něco kolem 12 km. V okolí se nachází i několik hradů, zámků a zřícenin, navštívit můžete např. zříceninu a rozhlednu Hartenštejn, zámek Stružná, zříceninu hradu Andělská hora atd... Pro milovníky pohybu na kole nebo pěšky je v okolí hned několik cyklostezek a turistických tras.

Ubytování:

V domě se nacházejí 3 ložnice, všechny na patře, kde první ložnice je vybavena manželskou postelí a dvěma jednolůžkovými postelemi. Zbývající dvě ložnice jsou vybaveny manželskými postelemi. Obývací pokoj je situován v přízemí stejně jako kuchyň a jedna z koupelen. Obývací pokoj je vybaven velkou a pohodlnou pohovkou, velkým stolem pro 8 osob, televizí, domácím kinem a herní konzolí (PS3). Koupelna nacházející se v přízemí je vybavena masážní vířivou vanou, toaletou a umyvadlem. Koupelna na patře sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem. Hosté mají též k dispozici 2 fény. 

Stravování:

Plně vybavená kuchyň nacházející se v přízemí disponuje lednicí s mrazákem, el. troubou a varnou deskou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, kávovarem, toustovačem a myčkou na nádobí. K dispozici je dětská židlička.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz