English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Karlovarský > Mariánské Lázně > Golf Hotel Morris

Golf Hotel Morris

Mariánské Lázně


Golf Hotel Morris
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Golf hotel Morris **** se nachází 50 metrů od Royal Golf Clubu Mariánské Lázně. Ubytování je našim hostům poskytováno v 58 luxusně zařízených jednolůžkových, dvoulůžkových a apartmánových pokojích. Celková ubytovací kapacita je 145 osob. Snídaně jsou zahrnuty v ceně ubytování a servírujeme je formou bufetu v atriové restauraci s výhledem na golfové hřiště.
Příjemná atmosféra Golf hotelu Morris je podpořena originálním starožitným nábytkem a doplňky ve staroanglickém stylu.

Umístění:

Golf hotel Morris je mezinárodní asociací AHR certifikován na **** standard a stal se jedním z nejlépe hodnocených hotelů v Mariánských Lázních. Hotel navštíví průměrně 20.000 spokojených zákazníků ročně!

Je umístěn přímo naproti Royal Golf Club Mariánské Lázně v nejklidnější části Mariáských Lázní.

Ubytování:

Hotel nabízí luxusní ubytování ve 58 pokojích s maximální kapacitou 145 osob. Nezbytným vybavením každého standardního pokojeje TV+SAT, telefon a minibar, internetové připojení, nábytek v anglickém stylu, sociální zařízení a koupelny s vanou nebo se sprchovým koutem.

Golf hotel Morris **** Mariánské Lázně je rozděl na 3 části: budova A, budova B, budova C

Stravování:

Hotelová restaurace je zmaměřená na středomořskou kuchyni a národnostní speciality (mexická, řecká, apod.). Zajistíme plný stravovací servis a catering v rámci školení meetingů, konferencí, firemních dnů (coffe break, snídaně, obědy, večeře, plná penze) až pro 200 osob v hotelové části.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz