English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Zámecký Hotel Větrov

Krásná


Zámecký Hotel Větrov
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Čtyřhvězdičkový Zámecký hotel Větrov se nachází nedaleko města Aše a 15 km od Františkových Lázní. Je obdařen překrásnou, bohatou přírodní kulisou. Voda, která hojně vyvěrá z podzemních pramenů, důstojně protéká řadou vodopádů, rybníků plných ryb a dokresluje téměř pohádkovou krajinu v níž je zasazen zámek.  Hostům nabízí rozmanité elegantní ubytování, znamenitý bar a možnosti vybraného, klasického výtečného stolování. Na hosty čeká moderní sauna a široká nabídka různých typů masáží.

 

Ubytování:

Hotel nabízí ubytování v apartmá s ložnicí, koupelnou (vč. fénu a toaletních potřeb), obývacím pokojem s LCD televizorem, minibarem a trezorem. Z oken pokojů je překrásný výhled na okolní rybníky.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz