English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Karlovarský > Karlovy Vary > SAVOY WESTEND HOTEL

SAVOY WESTEND HOTEL

Karlovy Vary


SAVOY WESTEND HOTEL
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

SAVOY WESTEND RESORT

Savoy Westend Hotel je jedním z nejkrásnějších resortů v celé Evropě. Nachází se v elitní historické části Karlových Varů a skládá se z pěti secesních vilových domů.  Každá vila se pyšní individuálním kouzlem a unikátní historií, která se datuje od roku 1897. Celý komplex prošel důkladnou a nákladnou rekonstrukcí, přičemž všem vilám byla zanechána unikátní původní architektura. Moderní lázeňské balneo centrum Medical Spa Centre o rozloze 3.000 m2 s vlastní profesionální diagnostickou a lékařskou péčí, je srdcem celého resortu. Všechny procedury a moderní léčebné ošetření jsou poskytovány přímo v resortu Savoy Westend Hotel. Díky přirozené kráse okolních lesů, třinácti Karlovarským termálním minerálním pramenům a moderní profesionální lázeňské péči, je Savoy Westend Hotel tím ideálním místem pro Váš odpočinek, relaxaci a zdokonalení Vaší krásy.

VILLA SAVOY

Tato impozantní budova je dominantou celého resortu a svou elegancí a ojedinělou architektonickou

kompozicí uchvacuje hotelové hosty již od roku 1897. Ve čtyřech poschodích vily Savoy se nachází

celkem 34 pokojů včetně dvou nejprestižnějších a nejluxusnějších – Presidential Suite a Savoy Suite.

V přízemí budovy se pak nachází obě hotelové restaurace a bar. S balneo centrem Medical Spa Centre je vila

Savoy propojena podzemním koridorem.

 

VILA ARTEMIS

Vila Artemis byla postavena již v roce 1875 a je umístěna uprostřed vyvýšené zahradní terasy v srdci

celého resortu. Stejně jako všechny ostatní budovy je i vila Artemis přímo propojena s balneo centrem Medical Spa Centre. Ve vile Artemis se nachází pouze 6 pokojů. Tím více je však zdůrazněno dokonalé soukromí, které tato vila svým hostům poskytuje a především pak její pokoje, z nichž většina jsou prostorná apartmá s vlastní kuchyňkou a vlastním soukromým parkovištěm.

 

VILA CARLTON

Vila Carlton pochází rovněž z roku 1897 a nachází se na malém nádvoří na konci palmové aleje. Ve vile se nachází celkem 26 pokojů. Celé 2. a 3. patro budovy tvoří pokoje kategorie Suite a Junior Suite a je možné je využít jako „Executive Floor“. Zároveň vila Carlton přímo navazuje na balneo centrum Medical Spa Centre, čímž poskytuje veškerý luxus a přepych i té nejnáročnější klientele.

 

VILA KLEOPATRA

Pětipodlažní budova vily Kleopatra z roku 1897 se stejně jako vila Carlton nachází na konci palmové

aleje. Po pravé straně sousedí s vilou Savoy, se kterou je propojena proskleným koridorem. Ve vile

Kleopatra se nachází celkem 31 pokojů. Většina pokojů orientovaných na západní stranu umožňuje

unikátní výhled na ruský kostel.

 

VILA RUSALKA

I vila Rusalka byla vybudována v roce 1897. Všechna čtyři patra, ve kterých jsou umístěny pokoje,

vystupují nad úroveň terasy a nachází se v nich celkem 19 pokojů. Vila Rusalka těsně navazuje na

balneo centrum Medical Spa Centre, s nímž je propojena výtahem.


Umístění:

Karlovy Vary

Míst tak vzácných a malebných jako je karlovarský klenot je jen málo. Z historie víme, že přírodní uspořádání a struktura regionu byla po staletí zdrojem léčebných prostředků díky termálním minerálním pramenům. Iontové vody si získaly celosvětovou proslulost díky svým léčivým a preventivním účinkům, které lidské tělo posilují, osvěžují a omlazují. Zásadním momentem modernizace lázeňství v Karlových Varech bylo dlouhodobé působení Dr. Davida Bechera (1725 – 1792), který byl prvním člověkem, který realizoval vědecké chemické analýzy karlovarských minerálních vod. Právě jeho zásluhou se v roce 1764 začala z termálních minerálních pramenů odlučovat sůl, která se poté ve velkých objemech vyvážela. Dr. Becher byl klíčovou autoritou při zavádění nejmodernějších metod, které se používají doposud pod moderním názvem komplexní lázeňská léčba. Na základě svých chemických rozborů místních vod Dr. Becher propagoval pití minerálních vod přímo z vyvěrajících pramenů a jeho kombinaci s fyzickým cvičením ve formě procházek během léčebného programu. Tyto léčebné zásady postupně vyústily ve zbudování altánků a kolonád, které zastřešily termální prameny, cesty pro pěší na kolonádě a speciální lázeňská zařízení. Zároveň ale pozměnily celkový ráz lázeňské léčby. Slavné české lázeňské město Karlovy Vary bylo odnepaměti oblíbeným společenským místem pro návštěvníky z celého světa. Díky tomu se může dál rozvíjet tradice, která byla započata před mnoha staletími za dob vlády prozíravého krále Karla IV. Kosmopolitní charakter Karlových Varů a skvělé jméno jeho léčebných pramenů by měly městu pomoci v tom, aby i ve 2. století zůstalo vedle Prahy nejrespektovanějším a nejvíce navštěvovaným místem České republiky.

Ubytování:

Pokoje a Apartmány jsou vybaveny stylovým zlaceným nábytkem.  Většina pokojů má balkon nebo terasu, ze kterých je nádherný výhled na okolí resortu . Mezi základní vybavení pokoje patří LCD televizor, mini bar zásobený mimo  jiné i zdravými nealkoholickými nápoji a zdravým občerstvením, bezplatné wi-fi. Stylové zařízení všech našich pokojů koresponduje s historickým původem celého resortu.

Stravování:

Tipy z naší kuchyně vás zavedou na kulinářskou cestu kolem světa.

Navštivte náš Savoy Restaurant a vyzkoušejte snídaně, obědy nebo večeře podávané formou buffé. Savoy Royal Restaurant připravuje mezinárodní pokrmy a la carte. King’s Bar nabízí příjemnou atmosféru a živou klavírní hudbu. Neformální Sport Bar

Milovníci vybraného jídla budou jistě s hotelovou nabídkou pokrmů jistě spokojeni.

Savoy Restaurant připravuje vynikající snídaně, obědy a večeře inspirované mezinárodní kuchyní, které se servírují formou buffé. Samozřejmostí je nabídka zdravé výživy. Savoy Royal Restaurant, který vede špičkový šéfkuchař Thorsten Hoeck, je ideálním místem, kde mohou hosté ochutnat mezinárodní kuchyni v moderní úpravě. Kromě toho jim je k dispozici široký výběr nápojů a občerstvení v King’s Baru, ale i bohatá paleta moderních koktailů, zdravotních nápojů a specifických místních piv ve Sport baru.

Dvě restaurace Koktejlový bar Sport Bar Prostory jsou v provozu od 12:00 do 23:59 hodin
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz