English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Luxury Spa Hotel OLYMPIC PALACE

Karlovy Vary


Luxury Spa Hotel OLYMPIC PALACE
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Olympic Palace poskytuje luxusní ubytování nedaleko lázeňského centra Karlových Varů. Hotel prošel rozsáhlou rekonstrukcí a nyní se řadí mezi nejlepší pětihvězdičkové hotely na západě Čech. Najdete zde moderní pokoje se vším co byste mohli potřebovat. Užijete si zde kompletní lázeňskou péči v maximálním pohodlí. Součástí hotelu je rozsáhlé wellness centrum s minerální vodou, solná jeskyně, kardio centrum, bazén a mnoho dalšího. V přízemí hotelu se nachází restaurace. Zkrátka v této nově zrekonstruované secesní budově najdete dokonalé pohodlí a luxus.

Umístění:

Hotel Olympic Palace je nejblíže k lázeňskému jádru Karlových Varů ze všech pětihvězdičkových hotelů, které se ve městě nachází. Budete to mít jen pár kroků ke známým minerálním pramenům i historickým památkám. V Karlových Varech můžete každoročně na začátku července navštívit Mezinárodní filmový festival.

Ubytování:

Hotel disponuje 58 plně zařízenými a klimatizovanými pokoji různých kategorií. Na pokojích se nachází pohodlné postele, satelitní televize, trezor, telefon, vlastní sociální zařízení. Některé pokoje mají balkón nebo terasu. Samozřejmostí je vysokorychlostní internet zdarma.

Stravování:

V hotelu se nachází krásná secesní restaurace, ve které na vás čeká bohatý výběr jídel i nápojů. Proskleným stropem můžete pozorovat noční oblohu nebo blízký les.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz