English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Golden Key Boutique Hotel

Karlovy Vary


Golden Key Boutique Hotel
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Naši hosté mohou plně využít výhodnou polohu hotelu a blízkost všeho, co Karlovy Vary mohou turistům nabídnout. Například z našeho hotelu do Mlýnské kolonádě a známého pramene číslo 6 je to jen 20 metrů a ke Gejzírů kolem 150 metrů. Proto je ideálním místem a vynikající kvalitou služeb, které Golden Key Boutique Hotel poskytuje, z něj činí zajímavé místo pro turisty z celého světa.

Umístění:

Náš hotel se nachází v srdci kolonád. Mlýnská kolonáda je jen minutou pěšky. Vřídelní a Tržní kolonáda 3 minuty pěšky. Náš hotel má výhled na hlavní ulici kolonády z jedné strany a z druhé strany má výhle na řeku Teplou a druhou stranu kolonády. Nedaleko od hotelu se nachází nádherná příroda v podobě lesů a velice zajímavých vyhlídech a památek spojených s Karlovými Vary např. Jelení skok, rozhledna Diana a další. 

Stravování:

Náš hotel nabízí možnost návštěvy naší nově otevřené venkovní restaurace. Navíc je zde pro každého Hotelového hosta sleva 15%. Tak neváhejte a přijďte ochutnat naše delikatesy, které můžete zapít skvělým míchaným drinkem. Celé to můžete zakončit například kávou se zákuskem. Těšíme se na vaší návštěvu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz