English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Festival Apartments

Karlovy Vary


Festival Apartments
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Apartments hotel Festival se nachází v klidné části lázeňského území na vyvýšeném místě nad kostelem sv. Máří Magdaleny. Světoznámý pramen Vřídlo a Vřídelní kolonáda s léčivými prameny je vzdáleny pět minut chůze od Apartments hotelu Festival.

K dispozici jsou prakticky zařízené apartmány v moderním stylu: JANTAR, KRISTAL, OPAL, TOPAZ, SAFIR, GRANAT a RUBIN.

Z vyšších pater je překrásný výhled na panorama historického lázeňského centra.

Klíče od apartmánu obdržíte na recepci Aura Palace, který se nachází 300m od  apartmánů Festival.

V tomto hotelu se můžete velmi dobře a cenově výhodně najíst ve sklepní pivnici „U KŘÍŽOVNÍKŮ“.

V Hotelu Aura Palace můžete vyzkoušet jednotlivé lázeňské procedury nebo využít relaxační léčebný balíček… Parkoviště pro vaše vozidlo je před hotelem AURA PALACE.

Ubytování:

APARTNÁN:

(KRISTAL, TOPAZ, RUBIN)

Útulný apartmán, který vám poskytuje veškeré pohodlí.

Kuchyně, obývací pokoj, ložnice, koupelna s vanou (sprchou) oddělená místnost s WC, sejf, televize a internet. Pokoje jsou rozdělené dveřmi. Klíče obdržíte na recepci hotelu Aura Palace.

 

VELKÝ APARTMÁN

(JANTAR, OPAL, SAFIR, GRANAT)

Prostorný, světlý apartmán s balkonem a překrásným výhledem na panorama historického lázeňského centra.

Kuchyně, obývací pokoj, ložnice, koupelna s vanou (sprchou) WC, sejf, televize a internet. Pokoje jsou rozdělené dveřmi. Klíče obdržíte na recepci hotelu Aura Palace.

Stravování:

K dobré atmosféře v okolí hotelu přispívá i restaurace a pivní sklípek „U KŘÍŽOVNÍKŮ“. Zde můžete ochutnat české speciality, mezinárodní kuchyni i dietní jídla. Restaurace a pivní sklípek „U KŘÍŽOVNÍKŮ“ se nachází jen 300m od apartments hotelu Festival.

 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz