English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Apartmány Opilé sklepy

Velké Pavlovice


Apartmány Opilé sklepy
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Opilé sklepy nabízí stylové ubytování ve Velkých Pavlovicích spojené s degustací kvalitních vín z tamního kraje.

V přízemí v hlavní „hodovní“ místnosti upoutá pozornost desénové závěsné svítidlo a pod ním stojící masivní dubový kruhový stůl, jenž je ovíjen lamelovou dubovou rohovou lavicí.

Stůl, lavice a židle v místnosti tvoří ucelený nábytkový komplet, navržený a realizovaný výlučně pro potřeby této stavby.

Barevnost interiérových obkladů, dlažeb, kompletačních prvků elektroinstalace a textilií reflektuje barevnost fasády každého z objektů.

Umístění:

Okolí přímo vybízí k turistickým či cyklistickým výletům. V okolí apartmánu se nachází rozhledna Slunečná, Kaple sv. Urbana či Modré hory.

Ubytování:

K pronájmu jsou k dispozici 3 Opilé sklepy. Celková kapacita: 12 stálých lůžek (1 vinný sklep - 4 pevná lůžka)

Ve 2. nadzemním podlaží jsou umístěny dvě ložnice, každá s vlastním hygienickým zázemím. Velká ložnicová okna a balkon 2.nadzemího podlaží nabízejí neopakovatelné výhledy do okolí.

Cena pronájmu zahrnuje, ubytovací poplatek, energie, úklid a soukromou garáž přímo v apartmánu.  K k dispozici jsou tři apartmány každý o kapacitě čtyři lůžka.

Stravování:

Podzemí každého z objektů skrývá klenutý archivní vinný sklep, vhodně doplněný zajímavě řešeným degustačním stolem s deskou z umělého kamene. Ceny vín jsou stanoveny dle ceníku místních vinařů.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz