English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Prázdninový dům Valtice

Valtice


Prázdninový dům Valtice
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Prázdninový dům Valtice se nachází v klidné části Valtic a poskytuje ubytování až pro 9 osob v blízkosti vinných sklípků. Parkování přímo u domu. Garáž slouží k uložení jízdních kol a sportovního vybavení. Wifi připojení k internetu samozřejmostí. 

Umístění:

Dům se nachází v klidné lokalitě Valtic, jen pár minut chůze od zámeckého areálu. Ve Valticích naleznete nespočet vinných sklípků, kde můžete ochutnat skvělá moravská vína. Okolí je vhodné také pro turistiku a cyklistiku.

Ubytování:

K pronájmu je připraven dům se třemi ložnicemi pro 7 osob, který je zařízen kuchyní, jídelním koutem, obývacím pokojem s TV, koupelnou. 

Stravování:

Ubytování se nabízí bez jídla, hosté v domě mají k dispozici vybavenou kuchyň. Restaurace i obchod s potravinami jsou v docházkové vzdálenosti od ubytování.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz