English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Tosca - vinný sklep

Prušánky


Tosca - vinný sklep
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Tosca - vinný sklep se nachází v Prušánkách - Nechorech a nabízí ubytování ve 2 prostorných pokojích až pro 6 osob. Hosté mají přístup také na zahradu s posezením, grilem a vířivou vanou. K zapůjčení jsou 2 elektrolola. Parkování u sklepa. Wifi připojení k internetu zdarma.

Umístění:

Nechory jsou vesničkou tvořenou pouze vinnými sklepy, vytvářející ráz malé obce se svým náměstíčkem a přiléhajícími uličkami. Přes Nechory vede vinařská cyklistická stezka, po které se můžete projet na zapůjčených elektrokolech.

Ubytování:

K dispozici jsou 2 pokoje - jeden dvoulůžkový a jeden čtyřlůžkový. Postele jsou variabilní a dají se přemístit. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV s plochou obrazovkou a DVD přehrávačem. V prvním patře je koupelna se sprchovým kouutem a WC, v přízemí je další samostatné WC. Z bývalé lisovny vznikla jídelna s plně vybavenou kuchyňí s myčkou, lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a kávovarem.

Stravování:

K ubytování lze objednat snídani, hosté mají také k dispozici zařízenou kuchyňku.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz