English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Orlí hnízdo

Klobouky u Brna


Orlí hnízdo
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Orlí hnízdo se nachází v obci Klobouky u Brna a poskytuje ubytování až pro 13 osob. Objekt se nachází na polosamotě u lesa na atraktivním místě, na konci městského parku obklopen malým zahradním arboretem vzrostlých vzácných jehličnanů. Hosté mají k dispozici venkovní posezení na terase, gril, venkovní bazén, dětské hřiště. Parkování cca 30 m od domu. Dům je bezbariérový. Wifi připojení k internetu.

Umístění:

V okolí se lze věnovat turistice a cyklistice, za návštěvu stojí např. Kraví hora, CHKO Pálava, Lednicko - valtický areál s řadou pamětihodností, zámek v Lednici, zámek v Mikulově. Dům se nachází na polosamotě u lesa. 

Ubytování:

Nemovitost má 3 ložnice. Dva pokoje vybaveny patrovou postelí pro 3 osoby a samostatným lůžkem. Jeden pokoj je vybaven manželskou postelí a dětskou postýlkou. Dále jsou k dispozici 2 lůžka rozkládací pohovky v obývacím pokoji, kde je i jedna samostatná postel. Ložní prádlo pro 10 hostů, tedy na všechny umístěné postele i lůžka. Koupelna se sprchou a WC. Kuchyň s lednicí, sporákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, myčkou a pračkou.

Stravování:

Ubytování se nabízí bez jídla. Cca 400 m od domu se nachází pizzerie. V obci je několik obchodů s potravinami.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz