English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

HaKro

Brod nad Dyjí


HaKro
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Ubytování HaKro se nachází ve vinařské obci Brod nad Dyjí nedaleko Mikulova a Pasohlávek v jihomoravské oblasti Pálava. Objekt s kapacitou 10 osob byl postaven v roce 2019, je tedy zbrusu nový. Buďte našimi spokojenými klienty! Přijeďte si s přáteli vychutnat všechny lahůdky jižní Moravy – ať už vinařské, kulinární, kulturní či přírodní. Nabízíme ubytování pro 10 osob v pěti samostatných dvoulůžkových pokojích. V jednom pokoji je možnost přistýlky. Velkou výhodou našeho ubytování je fakt, že je lze pronajmout pouze jako celek, máte tedy zajištěno naprosté soukromí a dovolenou můžete trávit s lidmi, které máte rádi.

Umístění:

V okolí je spousta pozoruhodností. Doporučené tipy na výlety naleznete zde: https://www.hakrobrod.cz/okoli/

Ubytování:

Nabízíme ubytování pro 10 osob v pěti samostatných dvoulůžkových pokojích. V jednom pokoji je možnost přistýlky. Velkou výhodou našeho ubytování je fakt, že je lze pronajmout pouze jako celek, máte tedy zajištěno naprosté soukromí a dovolenou můžete trávit s lidmi, které máte rádi. Pokoje jsou moderně zařízené a klimatizované (klimatizace je pro rok 2019 ve výstavbě), v celém objektu je dobré pokrytí signálem wi-fi. V budově najdete dále plně vybavenou společenskou místnost s televizí, kuchyňskou linkou, lednicí, myčkou, troubou, varnou konvicí a naplněnou vinotékou. Z té můžete degustovat dle libosti, útratu zaplatíte až při svém odjezdu.

Stravování:

V našem penzionu nevaříme. Nicméně hned vedle je obchod Coop. Ten je otevřený i o víkendu. Případně je možné také domluvit večeře v partnerském vinařství. A to i včetně vinné degustace.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz