English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Wellness chata Kaštánek Kvilda

Vimperk


Wellness chata Kaštánek Kvilda
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Chata je situována 20 metrů od Teplé Vltavy při výjezdu z Kvildy na Borovou Ladu. Ubytovací kapacita je soustředěna do 2 apartmánů v podkroví, první apartmán má včetně přistýlek kapacitu 6 lůžek, druhý apartmán má kapacitu 7 lůžek. Dvě lůžka jsou v pokoji s terasou mezi apartmány, jedno lůžko je ve společenské místnosti vedle kachlových kamen. Každý apartmán obsahuje vstupní halu, dva pokoje a koupelnu se sprchovým koutem, WC a umyvadly. Na každém pokoji je manželská postel a dále možnost 1-2 přistýlek. V apartmánech je WiFi signál.

Wellness místnost obsahuje saunu pro 6 osob, vířivku s perličkovou lázní a hydromasáží pro 5 osob, stolek s posezením, sprchu, WC, TV a ledničku s nápoji.

Společenská místnost obsahuje posezení pro ubytované, TV, kachlová kamna s pohovkou, kuchyňskou linku s 2 ledničkami a s kuchyňským a jídelním vybavením pro každý apartmán. Kuchyňská linka zahrnuje troubu, varnou desku, mikrovlnou troubu, myčku, digestoř, kávovar, varné a čajové konvice.

U chaty je parkoviště pro 5 aut, venkovní stojany na kola i místnost na úschovu kol a lyží. V chatě je pračka i sušička, k dispozici je stolní fotbal. Pro děti je v chatě 2x dětská postýlka a dětská jídelní sedačka.

Kolem chaty je neoplocená zahrada s terasou a zahradním grilem.Ceý objekt je nekuřácký,kuřácký koutek s popelníkem je na terase a také u hlavního vchodu.

Umístění:

Kvilda se nachází na území NP Šumava s množstvím lesů, rašeliništ a horských luk. Chata je položena na pravém břehu Teplé Vltavy při výjezdu na Borovou Ladu.

Z chaty je hezký výhled do vltavského údolí i na část Kvilda-Vilémov se stylovou horskou zástavbou. Z Kvildy vychází celá řada cyklotras, turistických tras a běžkařských stop. Na Kvildě se nachází turistické informační centrum NP Šumava.

Ubytování:

Každý ze 4 pokojů v apartmánech je vybaven manželskou dvoulůžkovou postelí a možností 1-2 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny útulným dřevěným stylovým nábytkem s dostatkem úložného prostoru,konferenčním stolkem a židlemi. Na pokojích je LCD TV se satelitním vysíláním. Topení na pokojích je podlahové, podlaha je dřevěná. Do vybavení pokojů patří i ručník a osuška do sauny. Samozřejmostí je mýdlo a toaletní papír. Každému ze dvou apartmánů je ve společenské místnosti přidělena lednička, příborník a sada nádobí.

Stravování:

Stravování v chatě je vlastní s využitím plně vybavené kuchyňské linky, další možností je polopenze nebo snídaně v sousední restauraci Černý Vlk, případně je možno navštívit další restaurace na Kvildě.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz