English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Rekreační chalupa Křesanov

Vimperk


Rekreační chalupa Křesanov
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Rekreační chalupa Křesánov u Vimperka, ubytování v krásném a poklidném prostředí Šumavy. Chalupa je vhodná k pasivnímu i aktivnímu odpočinku nejen pro rodiny s dětmi (nepřeberné možnosti výletů do blízkého i vzdáleného okolí), ale i pro party lidí, které se chtějí pobavit či načerpat nových sil do běžného života (cyklostezky, houbaření) nebo na rodinné oslavy, třídní srazy a školení atp.

V chalupě se nachází společenská místnost s TV a krbem, nově zařízená kuchyně, lyžárna, zahradní kryté posezení s možností opékání a grilování. Nechybí ani prolézačky pro děti, nebo venkovní stolní tenis.

Bezplatné bezdrátové připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi je samozřejmostí.

Umístění:

Rekreační chalupa Křesanov se nachází v malé vesnici Krešanov na Šumavě. V okolí nabízí malebnou přírodu plnou turistických tras a cyklostezek. V zimně nechybí lyžování a běžkaření, v teplejších měsících zase houbaření.

Ubytování:

Každý pokoj vybaven TV, Wi-Fi a vlastním sociálním zařízením. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz