English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Amenity Resort Česká Kanada

Nová Bystřice


Amenity Resort Česká Kanada
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Amenity Resort Česká Kanada nabízí ubytování v přírodním parku Česká Kanada, ve městě Nová Bystříce, jen kousek od hranic s Rakouskem. Naši hosté se mohou ubytovat v nadstandardně vybavených domech pro 4-6 osob, v klidné přírodě, na břehu Mnišského rybníka.

Prostorné domy na břehu Mnišského rybníka jsou ideálním místem pro dovolenou s rodinou nebo přáteli i pořádání menších firemních akcí, které vám zpříjemní barmanské a kuchařské show nebo grilování na terase. Sportovní nadšenci mohou vyrazit objevovat nekonečné množství cyklostezek v okolí, nebo rovnou uspořádat golfový turnaj.

Zastřešené parkování, nebo přímo garáž je u každého domu samotřejmostí, tak jako bezplatné bezdrátové připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi.

Umístění:

Rozsáhlé lesy, čisté vodní plochy a nádherně svěží vzduch. Taková je Česká Kanada, která se může pochlubit nejen krásnou přírodou, ale i výhodou, že ji stále neobjevilo mnoho turistů. Pokud hledáte místo, kde si občas budete připadat, že je na světě jenom vaše rodina nebo dokonce vy sami, přijeďte k nám. Čeká vás ticho, klid a nekonečné množství turistických i cyklistických tras.

Jen tři kilometry od našeho resortu najdete dvě golfová hřiště, stvořená pro všechny kategorie golfistů. Od úplných začátečníků až po profesionály. Osmnáctijamkové hřiště Mnich i devítijamkové hřiště Nová Bystřice, jsou zasazeny do krásné krajiny jižních Čech, jen kousek od hranic s Rakouskem. Nečekají vás žádné rušné silnice v okolí, ani dráty vysokého napětí.  Hřiště jsou dokonale zasazena do přírody, a proto si můžete vychutnat naprostý luxus v podobě dokonalého klidu během hry.

Ubytování:

Hosté se mohou ubytovt v domech Nová Bystřice, Brusel, Wien, Linz, Maastricht a Praha. Všechny domu jsou navíc vybaveny místností na odkládání kol, lyží, kočárků či golfových holí. 

Stravování:

Restaurace Monachus, posaďte se do pohodlných křesel, dejte si něco dobrého a kochejte se nádherným výhledem do okolní krajiny přírodního parku Česká Kanada. Restaurace Golf resortu Monachus v Nové Bystřici je otevřena široké veřejnosti. Restaurace je součástí Golf resortu Monachus. Naši hosté si zde mohou pochutnat na  čerstvém denní menu nebo si k ubytování dokoupit snídaně.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz