English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Chalupa Nítovice

Kardašova Řečice


Chalupa Nítovice
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Chalupa Nítovice se nachází v klidné vesničce Nítovice, na hranici CHKO Třeboňsko v Jižních Čechách, v přímé dostupnosti mnoha výletů, koupání a krásných lesů. Objekt je rekonstruované hospodářské stavení s moderním vybavením a s uzavřeným dvorem. Ubytovací kapacita je 9 lůžek + 4 přistýlky + 1 dětská postýlka. K dispozici je i zahrada s grilem, bazénem, dětským hřištěm, nově také s koupacím sudem Hot Tub pro 5 - 8 osob.

Umístění:

Klidné prostředí obce Nítovice přímo vybízí k pěším výletům po okolí. Nachází se zde plno rybníků a velké lesní plochy, které jsou ideálním místem pro relaxaci. Pokud dorazíte autem, můžete se vydat do Jindřichova Hradce (16 km), Veselí nad Lužnicí (10 km), na zámek Červená Lhota (14 km) nebo do lanového parku Vávrovka (3,5 km).

Ubytování:

Chalupa má kapacitu až 13 osob - 9 lůžek, 4 přistýlky a 1 cestovní postýlku pro dítě do 3 let. V obývacím pokoji najdete rozkládací pohovku, TV, DVD, rádio. Kuchyň je plně vybavená - el. sporák s troubou, mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice, topinkovač, jídelní stůl. Ve dvou ložnicích je vždy po dvou lůžkách, v dalších dvou pokojích je k dispozici dalších 5 lůžek. V chalupě jsou 3 WC a dvě koupelny se sprchovým koutem a umyvadlem, pračkou a výhřevným žebříkem. K volnému užívání je i uzavřený dvůr s posezením a zahradním grilem, pro děti je připraveno malé dětské hřiště, pískoviště a na vyžádání i bazének. Novinkou je koupací sud Hot Tub pro 5-8 osob. V ceně pobytu je zahrnut závěrečný úklid, povlečení, ručníky na ruce a utěrky.

Stravování:

Ubytování se nabízí bez jídla, k dispozici je plně vybavená kuchyň s možností vlastního vaření. Pokud se vám nebude chtít vařit, můžete se vydat do nedaleké Kardašovy Řečice na oběd / večeři do jedné z místních restaurací.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz