English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Wellness Hotel Diamant

Hluboká nad Vltavou


Wellness Hotel Diamant
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Wellness Hotel Diamant se pyšní luxusním 5-hvězdičkovým hotelem a také s veškerým komfortem fitness, wellness a balneo služeb. 5-hvězdičkový hotel nabízí svým hostům ubytování ve 34 luxusně zařízených pokojích, dvou apartmá a také pokoj pro handicapované, dále hotel nabízí restauraci s terasou s výhledem na golfové hřiště, konferenční sál s nejmodernější audiovizuální technikou, lobby bar a samozřejmě také vnitřní relaxační bazén. Díky svému nadstandardnímu vybavení hotel poskytuje i těm nejnáročnějším klientům maximální pohodlí a dokonalý servis.

Ubytování:

Hotel nabízí ubytování v 34 luxusně zařízených pokojích, včetně pokoje pro handicapované a dvou apartmá, vybavených s cílem uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Interiéry pokojů v moderním stylu. Hosté mají v pokojích k dispozici individuálně nastavitelnou klimatizaci, minibar, digitální safe a telefon s přímou volbou. Pro zpříjemnění pobytu jsou zde instalovány LCD televizory se satelitním příjmem. Všechny pokoje jsou vybavené koupelnou se sprchou či vanou, včetně luxusního příslušenství, které je originálně zakomponované do prostoru moderní koupelny.

Stravování:

 Restaurace nabízí prvotřídní gastronomické speciality, sommelierský servis, slavnostní večeře, rauty. Lobby bar je vyhledávaným místem příjemného posezení a setkávání s přáteli.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz