English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

pension PREMIUM

Český Krumlov


pension PREMIUM
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Pension PREMIUM se nachází přímo v historickém centru Českého Krumlova, na klidném místě v blízkosti hlavní zámecké brány, českokrumlovských klášterů, klášterní a pivovarské zahrady. Pension PREMIUM je vzdálen pouze 50m od ulice Latrán, což je hlavní turistická trasa, spojující českokrumlovský zámek a náměstí Svornosti. Nabízí pět stylově zařízených dvojlůžkových pokojů, které poskytují ideální možnost pro strávení komfortního a romantického pobytu v historické perle Jižních Čech. Z podkrovního apartmánu je přímý výhled na zámeckou věž českokrumlovského zámku, který je svou rozlohou řazen na druhé místo v České republice, hned po Pražském hradě. Pokoje jsou pravidelně poklízeny pokojskou službou. Ve vybavení pokoje pensionu PREMIUM hosté naleznou TV, bezplatné internetové připojení WIFI, trezor a sprchu s toaletou. Hosté mohou zajet osobním automobilem či minibusem přímo až k pensionu PREMIUM v Českém Krumlově a vynosit zavazadla. Parkovat lze na hlídaném parkovišti u krumlovského pivovaru.

Umístění:

Druhý největší hradní a zámecký komplex v České republice patří k nejvýznamnějším památkám ve střední Evropě. Zámecká věž s celým areálem tvoří jednu z dominant města. Původně gotický hrad ze 13. stol. byl rozšířen ve 14. stol. a v 16. stol. renesančně přestavěn. V 17. a 18. stol. byly provedeny barokní a rokokové úpravy. Kromě zámeckých interiérů, k jejichž zhlédnutí máte na výběr ze dvou prohlídkových tras, se Vám nabízí široké spektrum historických lahůdek v podobě zámecké věže, která je symbolem bohaté historie a výtvarné krásy Českého Krumlova, zámecké barokní zahrady ze 17. století nebo barokního divadla, které na zámku v Českém Krumlově reprezentuje vyspělou barokní scénu. Jedná se o jedno z nejzachovalejších barokních divadel na světě.

Ubytování:

Nabízí pět stylově zařízených dvojlůžkových pokojů, které poskytují ideální možnost pro strávení komfortního a romantického pobytu v historické perle Jižních Čech. Z podkrovního apartmánu je přímý výhled na zámeckou věž českokrumlovského zámku, který je svou rozlohou řazen na druhé místo v České republice, hned po Pražském hradě. Pokoje jsou pravidelně poklízeny pokojskou službou. Ve vybavení pokoje pensionu PREMIUM hosté naleznou TV, bezplatné internetové připojení WIFI, trezor a sprchu s toaletou.

Stravování:

V okolí pensionu PREMIUM se nachází několik útulných restaurací, hospůdek a barů, které hostům nabídnou tradiční českou kuchyni, ale i mezinárodní pochoutky a příjemné posezení. Každý host si zde najde určitě své.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz