English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

ULTRA PREMIUM APARTMENTS

Český Krumlov


ULTRA PREMIUM APARTMENTS
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

ULTRA PREMIUM APARTMENTS se nacházejí v Českém Krumlově na okraji pěší zóny, nedaleko zámku a histrorického centra. Ubytování v moderně zařízených, prostorných apartmánech s výhledem na řeku. Mezi prvním a druhým apartmánem v přízemí se nachází bistro Topinka. Parkovací karty za poplatek k dispozici. 

Umístění:

Město Český Krumlov, jehož historické centrum je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO jistě stojí za návštěvu. Ať už malebné uličky, krásný zámek či městský park, město si jistě zamilujete. Pokud dorazíte v letních měsících, můžete si zapůjčit lodičku a projet se po Vltavě. Zaplavat si můžete jak v městském bazénu, tak v Hornobranském rybníce. Okolní krásná příroda přímo láká k výletům, ať už pěšky nebo na kole. 

Ubytování:

K ubytování jsou připraveny 3 moderně zařízené apartmány pro 2 - 3 osoby. Všechny jsou vybaveny TV s plochou obrazovkou, pohovkou, plynovým krbem  a koupelnou se sprchovým koutem a WC. V apartmánech 1 a 2 se navíc v hlavní obývací místnosti nachází volně stojící vana. Apartmán 3 je nejmenší, ale jako jediný disponuje zahradou s posezením a venkovní vířivkou. 

Stravování:

Přímo pod apartmány se nachází bistro Topinka. Snídani si tak můžete vychutnat přímo v bistru, nebo si ji nechat donést přímo na pokoj. V blízkosti apartmánů je několik dalších restaurací, kaváren i obchodů s ptoravinami.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz