English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

LATRON98 APARTMENTS

Český Krumlov


LATRON98 APARTMENTS
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Latron 98 Apartments nabízí velmi příjemné ubytování v centru Českého Krumlova. Součástí apartmánového domu je zahrada s posezením, kde si můžete vychutnat kávu připravenou přímo ve Vašem apartmánu nebo točené pivo z vedlejší hospody 99. Parkování je pro naše hosty zcela zdarma na uzamykatelném parkovišti ve vzdálenosti 100 m od apartmánového domu. Apartmány Latron 98 leží těsně před vjezdem do pěší zóny a není tedy potřeba žádná povolenka k vjezdu do pěší zóny. Z apartmánu se dostanete během 5minutové chůze na zámek a následně do zámecké zahrady. Na hlavním náměstí dojdete během 10 minut z apartmánu.
Ubytování:

Apartmán Deluxe 1

Prostorný dvoulůžkový apartmán Deluxe 1 se nachází v prvním patře apartmánového domu. Plně zařízený byt o rozloze 104m2 má dvě koupelny, ložnici a prostorný obývací prostor spojený s kuchyňským koutem. Hlavní koupelna je obložena mramorem s vířivou vanou, sprchovým koutem a toaletou. Ve druhé koupelně je sprchový kout a toaleta. Prostorná, plně vybavená kuchyně s kávovarem je Vám plně k dispozici a nabízí mnoho možností vaření. V apartmánu je možnost jedné přistýlky na rozkládací pohovce.

Apartmán Deluxe 2

Podkrovní dvoulůžkový apartmán Deluxe 2 se rozprostírá v celém podkroví apartmánového domu na 94m2. Apartmán má jednu koupelnu s vanou i sprchovým koutem a toaletou. Celé podkroví je otevřeno do jednoho velkého prostoru, ve kterém je ložnice, obývací pokoj i kuchyně. V apartmánu je možnost jedné přistýlky na rozkládací pohovce. Prostorná, plně vybavená kuchyně s kávovarem je Vám plně k dispozici a nabízí mnoho možností vaření.

Apartmán Standard 3

Dvoulůžkový apartmán Standart 3 se nachází v přízemí apartmánového domu o rozloze 50m2. Apartmán má koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Dále je zde oddělená ložnice s manželskou postelí a obývací pokoj s kuchyňským koutem. V apartmánu není možná další přistýlka. Prostorná, plně vybavená kuchyně s kávovarem je Vám plně k dispozici a nabízí mnoho možností vaření.

Apartmán Standard 4

Dvoulůžkový apartmán Standart 4 se nachází v přízemí apartmánového domu o rozloze 35m2. Apartmán má koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Dále je ložnice s manželskou postelí a obývací pokoj s kuchyňským koutem ve společném prostoru. V apartmánu není možná další přistýlka. Prostorná, plně vybavená kuchyně s kávovarem je Vám plně k dispozici a nabízí mnoho možností vaření.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz