English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Bratislavský > Modra > Hotel Majolika

Hotel Majolika

Modra


Hotel Majolika
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Hotel Majolika se nachází v pokojné části Modry, 25 km od Bratislavy, v historické budově Staré Keramiky. Hotel Majolika nabízí ubytování v celkově 27 pokojích s kapacitou 53 pevných lůžek (+ možnost přistýlky). Náš hotel nabízí dvoulůžkové pokoje, suity a apartmány (z toho jeden svatevní apartmán). Dále je zde pokoj s bezbarierovým přístupem. Kongresový hotel Majolika je moderně vybaven a jistě vás překvapí i vysokou kvalitou nabízených služeb. Hotel je vhodný nejen pro pracovní návštěvy, ale i rodinné dovolené a výlety, díky svému zajímavému okolí. Součástí hotelu je parkoviště chráněné kamerovým systémem a podzemní garáž. Možné je také využít wellness s bazénem a saunou nebo půjčovnu kol na výlety po okolí.
Umístění:Modra je známá hlavně díky Ludovítu Štúrovi. Zde strávil poslední roky jeho života. Je mu také věnováno muzeum L. Štúra v Emreszovském domě na náměstí. K dalším zajímavým a historickým památkám patří například evangelické kostely v Dolnej ulici, římskokatolický kostel sv. Štefana Krála nebo Horní Brána s pozůstatky městských hradeb, radice, rotundová bašta a další. V okolí Modry se nachází dvě nejstarší rekreační oblasti Harmonia a Piesok. Zajímavá geologická minulost je vidět na skalních útvarech, například Traja jazdci, Kamenná Brána, Bartolomejské skalky nebo Tisové skály. Asi nejnavštěvovanější je 20 metrů vysoká turistická rozhledna na vrchu Velkého Homola.
Ubytování:Pokoje jsou vybaveny LCD televizorem s DVD, telefonem a bezplatným připojením na internet. Není možné se ubytovat s domácím mazlíčkem a hotelové prostory jsou nekuřácké.
Stravování:V moderně vybavené hotelové restauraci s výhledem a vstupen na hotelové nádovří, si můžete vychutnat snídaně formou švédských stolů, ale i výbornou slovenskou i mezinárodní kuchyni. Restaurace je místem příjemného posezení při dobrém jídle. Místnost je klimatizovaná a vhodná i pro různé oslavy a pracovní obědy. Kapacita restaurace je 60 míst.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz