English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Bratislavský > Bratislava > Hotel Tereza**

Hotel Tereza***

Bratislava


Hotel Tereza***
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Hotel Tereza je hotel ve stylu amerických motelů, které poskytují zákazníkům dávku soukromí a pohodlí a poskytují řadu služeb za rozumnou cenu. Architektonické řešení objektu hotelu je přízemní a každý pokoj má samostatný vchod z exteriéru. Pokoje jsou prostorné a moderně zařízené.

Najdete u Nás 10 standardních pokojů, 1 třílůžkový a 4 luxusní nadstandardní apartmány Možnost přistýlky je samozřejmost.

Rádi Vám poskytneme prostor pro Vaše oslavy. Náš personál Vám poradí a zajistí Vaše požadavky v oblasti organizace, stolování, jídelníčku, podle Vašich představ. Máme zkušenosti s množstvím akcí:

rodinné oslavy jubilea, svatby, promoce, křtin firemní - podnikové setkání, semináře, školení, recepce Jsme rádi když společenská událost naplňuje představy a očekávání zákazníků.
Umístění:

Naše poloha je velmi výhodná, nacházíme se v tiché městské části Bratislava Vrakuňa. Vzdálenost od centra města je 10 minut a ve vzdálenosti 2 km se nachází výjezd na dálniční obchvat D 16 Vídeň, Budapešť a Brno, resp v opačném směru Trenčín, Nitra, Žilina. Výhodou je také vzdálenost od letiště MRŠtefánika, které je dostupné prostřednictvím dálnice do 10min.

Ubytování:pokoje:

Prostorné, 30 m2, moderně zařízené. Vybaveny velkými a pohodlnými postelemi (manželské i oddělené, hygienicky upravené pro každého zákazníka), TV LCD-úhlopříčka 80 cm s 600 satelitními kanály, možnost přístupu na vysokorychlostní internet (WiFi), samostatná koupelna se sprchovým koutem a WC.

apartmány:

Prostorné 52 m2, vybavené luxusně is příslušenstvím, rozdělené na obývací část, ložnici a elegantní koupelnu s vanou, bidetem a WC. Obývací pokoj je vybaven TV-LCD s úhlopříčkou 80 cm a 600 satelitními kanály. Samozřejmostí jsou trezorová schránka a hotelový telefon.

Další součástí apartmánu je pracovní koutek vybaven přístupem na vysokorychlostní Internet. V kuchyňském koutku naleznete mimo jiné také kávovar, rychlovarnou konvici, mikrovlnnou troubu a ledničku. Ložnice je vybavena prostornou postelí zdravotně - hygienicky upraveným matrací a TV.
Stravování:Restaurace a Snack bar

Celková kapacita restaurace je 45 míst, otevřena denně od 7 - 22 hod.. V letní sezóně je otevřena i terasa. Podávání snídaní je od 6 - 11 hod., obědy - večeře - teplá jídla podáváme od 11 - 22 hod.. Vycházejíc vstříc hostům není pro nás problém připravit dřívější snídani. Vysoce - rychlostní připojení WiFi je k dispozici ve veřejných prostorách hotelu, na letní terase, jakož i na jednotlivých pokojích.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz