English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Bratislavský > Bratislava > Hotel Modena***

Hotel Modena***

Bratislava


Hotel Modena***
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Modena ***

Nově otevřený, částečně zrekonstruovaný hotel situovaný v části Bratislava - Ružinov. Je vzdálen 6 km od historického centra se snadným přístupem k turistickým atrakcím a nákupním střediskům. Také se vyznačuje rychlou dostupností k letišti a hlavním dopravním tahem do Košic, Vídně, Prahy, Budapešti. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází zastávka městské hromadné dopravy (100 metrů). Hlavní nádraží Bratislava - Staré město, s přímým spojem, je vzdálena jen 7,5 km od hotelu.

Návštěvníkům nabízíme kvalitní ubytovací a také gastronomické služby za bezkonkurenční ceny, vhodné pro obchodní cestující, turisty nebo rodiny. Ve všech prostorách, včetně pokojů je k dispozici bezplatné Wifi připojení a disponuje bezbariérovým přístupem.

Hotel má k dispozici také monitorované parkovací místa vyhrazenými pro ubytované hosty.

K hotelu patří školící místnost s kapacitou do 30 osob, vhodná pro různé příležitosti jako pracovní jednání, školení, případně i rodinné oslavy, setkání, či menší svatby. Samozřejmostí je zajištění kompletních cateringových služeb dle Vašich přání.

K hotelu také patří restaurace Maranello, která disponuje kapacitou až 130 osob a je vhodným místem pro konání svateb, rodinných oslav, firemních večírků a plesů.

Stravování:

Kompletní gastronomické služby poskytuje reštavrácia Maranello ristorante, patřící k hotelu
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz