English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel Danubia Gate

Bratislava


Hotel Danubia Gate
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Hotel DANUBIA GATE je malý **** hotel v centru Bratislavy, orientovaný na poskytování komplexního balíčku služeb pro business a obchodní klientelu. Je zajímavý svým moderním, avšak vkusně a elegantně řešeným interiérem s výbornými službami. Ubytovací kapacita hotelu je 45 lůžek, přičemž disponujeme jednolůžkový pokoj, dvoulůžkovými pokoji, jakož i DE LUXE pokoji. Jeden z pokojů je kompletně zařízená pro komfort a pohodlí imobilní hosty. Součástí hotelové haly je moderní STREET COFFEE & RESTAURANT, s kapacitou pro 40 - 50 hostů. Zajímavým architektonickým řešením vytváří dva designově odlišné prostory. V hotelu se nacházejí dvě jednací místnosti, separované od ubytovací části v nejvyšším patře, čímž vytvářejí dispozice k nerušenému jednání. Kapacita těchto místností je 20 a 40 míst v závislosti na akce a variability usazení hostů. Součástí je balkon s výhledem na Bratislavský hrad a Staré město, kde jsou vytvořeny prostory i pro kuřáky. Všechny doplňkové služby, které si přejete Vám rádi zprostředkujeme na základě smluvního vztahu organizace s hotelem. Parkování je možné přímo na parkovišti za hotelem, která je sledována kamerovým systémem.
Ubytování:Moderní a elegantní interiér pokojů se zajímavě zvolenou kombinací barev, nábytku a doplňků Vás zaujme na první pohled. Hotel nabízí celkem 25 pokojů s kapacitou 45 lůžek z toho 5 jednolůžkových pokojů Standard, 15 dvoulůžkových pokojů Standard, 4 dvoulůžkové pokojů De luxe s možností přistýlky, 1 dvoulůžkový pokoj De luxe s bezbariérovým přístupem. Všechny pokoje jsou klimatizovány a jsou nekuřácké.
Stravování:

Stylová klimatizovaná hotelová restaurace s kavárnou je zajímavě dispozičně řešená do dvou prostorů. Celková kapacita je 40 míst. Dle požadavků hostů lze vytvořit prostor pro uzavřenou společnost až pro 20 hostů. Výběr jídel z mezinárodní a slovenské kuchyně v kombinaci s nabídkou tuzemských i zahraničních vín, Vám zabezpečí dokonalou symbiózu chutí. Prvotřídní servis, příjemné prostředí a wifi připojení na internet.. V naší kavárně, jako první v Bratislavě, nabízíme certifikovanou kávu zn. Filicori Zecchini, která si Vás získá svojí silnou, lahodnou chutí a příjemnou vůní.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz