English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Botel Gracia

Bratislava


Botel Gracia
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Celoročně otevřený Botel Gracia nabízí kvalitní ubytování a stravovací služby za velmi dobré ceny. Tento hotel na lodi je ukotven na levém břehu Dunaje. Jeho lukrativní poloha navodí návštěvníkovi pocit, že se nachází v přírodě, přesto, že je v centru hlavního města.
Botel prošel renovací a stále se modernizuje. Ubytování se poskytuje v jednolůžkových, dvoulůžkových a dvoulůžkových pokojích s přistýlkou vybavených podle standardů tříhvězdičkového botelu. Náročnějším zákazníkům je k dispozici apartmán o rozloze 100 m2 se soukromou terasou umístěný v nejvyšším patře.
V hotelu je restaurace a během letních měsíců mají návštěvníci možnost využít služeb terasy, s krásným výhledem na Dunaj a Sad Janka Kráľa, nejstarší park ve střední Evropě.
Ve všech pokojích i prostorách je bezplatné WiFi připojení na internet.
Umístění:

Z botelu se během pár minut dostanete do Slovenské národní galerie, Reduty, České filharmonie, staré budovy SND, Bratislavského hradu, osobního přístaviště, k Novému mostu a na hlavní dálniční tahy.

Ubytování:

Botel Gracia má k dispozici 31 jedno a dvoulůžkových pokojů a jeden apartmán. Celkový počet lůžek is přistýlkami je 85. Převážná většina pokojů byla kompletně renovována. Apartmán se nachází na nejvyšším podlaží a poskytuje nádherný panoramatický pohled na Dunaj i centrum Bratislavy. Vybavením a situováním v krásném prostředí uspokojí i náročné návštěvníky.

Stravování:

Ať už jedete oslavovat zvláštní příležitost, uzavřít důležitou obchodní dohodu nebo se setkat s rodinou, přáteli nebo kolegy, Restaurace Gracia je nejvhodnější místo! Vzdušný, elegantní otevřený priestor.Neuveriteľný výhled. Na řece Dunaj přímo v centru města.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz