English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Apartment Residence

Bratislava


Apartment Residence
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Apartment Residence je hotelové zařízení poskytující komfortní ubytování ve čtyřech pokojích a deseti apartmánech při krátkých pracovních cestách či návštěvách Bratislavy již od jednoho dne a také při dlouhodobých pracovních pobytech.
Apartment Residence má vynikající polohu v centru Bratislavy v prostředí tichého dvora Obchodní ulice. Pokoje a apartmány jsou vkusně zařízeny, na vysoké úrovni vybavené moderním příslušenstvím jako např. LCD televizory připojených na více než 50 mezinárodních programů či neomezené připojení na internet, některé i s PC. Zejména apartmány jsou vhodné na dlouhodobější pobyty poskytujíce pohodlí ložnice a další místnosti s praktickou plně vybavenou kuchyňkou. Prostory nekuřácké. Kopírovací a faxová služba je v pracovních dnech dostupná na recepci. Praní prádla poskytujeme na vyžádání za poplatek.

Ubytování:

Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí / dvěma zvláštním postelemi, TV, vysokorychlostním připojením na internet zdarma, budíkem, ledničkou s mrazícím boxem, rychlovarnou konvicí, koupelnou se sprchovým koutem, fénem, ​​WC. Apartmány zahrnují manželskou postel / dvě zvláštní postele, TV, vysokorychlostní připojení na internet zdarma, sedačku rozkládací na manželskou postel, budík, ledničku s mrazícím boxem, sklokeramický varný panel, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici, kávovar a kuchyňské příslušenství (talíře, skleničky, šálky , příbory ...), koupelnu s rohovou vanou / sprchovým koutem, vysoušeč vlasů, WC. Pokoje a apartmány jsou klimatizované.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz