English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Banskobystrický > Sielnica > Hotel Kaskády

Hotel Kaskády

Sielnica


Hotel Kaskády
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Kaskády Hotel & Resort **** se nachází v příjemném přírodním prostředí na okraji obce Sielnica, nedaleko lázní Sliač, mezi městy Banská Bystrica a Zvolen. Je výborně dostupný přímo z dálnice. Oblast je známá a intenzivně využívaná zejména pro léčivé účinky zde vyvěrajících termálních pramenů, které plní i hotelové bazény.

Součástí hotelu je moderní Spa & Medical Wellness, kde čeká na hotelové hosty ale i širokou veřejnost: vnitřní bazén s termální vodou, venkovní bazén s letní terasou s lehátky a plážovými koši, atrakčniho bazén s termální vodou, sauny (aromatická parní, finská, infrasauna ), Exclusive Spa (tepidárium, ledopád, sauna, pára), masáže a bohatá nabídka obličejových a tělových ošetření, kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, relaxační místnost, fitness. Péče o zdraví hosty je prioritou hotelu Kaskády. Proto Vám hotel nabízí kromě bohaté nabídky wellness a spa procedur i medicínskou péči zaměřenou na pohybový aparát.

Pro ty, kteří chtějí aktivně přistupovat ke svému zdraví, hotel otevírá 1. tradiční ayurvédské lázně na Slovensku společnosti Siddhalepa ze Srí Lanky, která má v oboru silnou pozici a tradici již více než 200 let.

V ceně ubytování je zahrnuto: ubytování, snídaně, neomezený all inclusive vstup do Spa & Wellness: termální bazény, sauna, pára, relaxační místnost, lehátka, (plážové koše, slnečníky- během letní sezóny), internet na pokoji, dětský klub, vstup do Exclusive Spa (od 12 let): sauna, pára, tepidárium, ledopád.
Umístění:

Hotel se nachází v příjemném prostředí na okraji obce Sielnica. Doporučujeme navštívit: pohádkovou vesnici Habakuky na Donovalech, historické centrum Banské Bystrice, lázeňský park na Sliači, památky UNESCO Banská Štiavnica, dřevěný artikulární kostelík v Hronseku, Vlkolínec, Dobšinská ledová jeskyně.

Ubytování:

Kapacita hotelu je 159 pevných lůžek v 89 moderně zařízených klimatizovaných pokojích. K dispozici je 19 jednolůžkových pokojů, 61 renovovaných dvoulůžkových pokojů, 4 dvoulůžkové pokoje De Luxe, 8 apartmánů Klasik a 1 prezidentské apartmá. Každý pokoj má vlastní koupelnu, sociální zařízení, televizor se satelitním příjmem, minibar, telefon, fén a trezor. Hotelové pokoje jsou nekuřácké. Hotel poskytuje ubytování i pro imobilní hosty.

Stravování:

Výborná klasická kuchyně sladěná s nejnovějšími poznatky v oblasti gastronomie . Pro klienty , kteří milují slovenské speciality je připravená Slovenská koliba hned vedle hotelu s možností organizování menších společenských akcí . Milovníci dobrého vína si mohou vybrat ze široké nabídky slovenského a zahraničních archivních vín dle přání . V hotelu se nachází i Aquabar , kde se hosté mohou občerstvit nealkoholickými nebo alkoholickými míchanými nápoji . Restaurace: nápaditá kuchyně s nabídkou tradičních jídel, těstovin, jídel zdravé výživy, ale i specialit ze zvěřiny nebo jehněčího masa. V letním období je možné posedět na letní terase s výhledem na otevřený termální bazén.Reštaurácia je otevřena denně od 06:30 do 10:00 a od 12:00 do 22.00 . Koliba : pro milovníky slovenské jídel a specialit připravovaných na grilu je k dispozici Koliba s kapacitou 45 míst . Koliba je otevřena denně od 11:00 do 22:00 (kromě pondělí). Šéfkuchař zve na nejlepší steaky na kameni . Lobby bar : na příjemné posezení při dobré kávě , čaji nebo míchaných nápojích Vás zveme do hotelové kavárny .
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz