English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel Hron

Nová Baňa


Hotel Hron
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Hotel Hron *** který se nachází v obci Nová Baňa je postaven v přírodním prostředí s komplexními službami s apelem na klid, pohodu, příjemnou atmosféru a pohostinný personál. Je ideálním místem pro konference, firemní akce, oslavy nebo svatby. Hotel nabízí ubytování v 12 luxusně zařízených pokojích. Díky luxusnímu a špičkovému vybavení interiéru hotel splňuje požadavky nejnovějších světových trendů a standardů. Parkování ve dvoře hotelu na hlídaném parkovišti. Přístup k 24 hodinové službě na recepci. Informační turistické služby, pokojová služba, služby čistírny a sušárny. Žehlička a žehlicí prkno k zapůjčení.
Ubytování:

Pokoje jsou komfortně zařízené, jsou vybaveny, předsíní se skříněmi, interaktivní TV, PAY TV, internetem, telefonem s přímou volbou, trezorem, klimatizací, sprchou, vysoušečem vlasů a hotelovou kosmetikou.

Stravování:

V našej reštaurácii Vám ponúkame domáce a svetové kulinárske špeciality.  Súčasťou ponuky reštaurácie je exkluzívna vinotéka – v ponuke sú slovenské, francúzske a talianske vína.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz