English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Horská Vílenka

Mýto pod Ďumbierom


Horská Vílenka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Příjemná Horská vila se nachází na jižní straně Nízkých Tater v podhorské vesnici Mýto pod Ďumbierom. Objekt je vhodný pro skupiny rodin, manželských párů ale i individuální klientelu hledající útulné ubytování spolu s privátním wellness a zahradou v vesnickém prostředí.

V Horské Vílenke v Nízkých Tatrách je možné ubytovat spolu 13 osob ve třech dvoulůžkových pokojích a velkém rodinném apartmánu se dvěma samostatnými ložnicemi, obývacím pokojem s jídelním stolem a kuchyní. K dispozici je pro hosty i do detailu navržená společenská místnost s plně vybavenou kuchyní, barem, kachlovým krbem a jídelní částí.
Ubytování:V Horské Vílenke dbáme o to, aby ubytování bylo příjemným zážitkem během dne i noci. Prostory jsou krásné prosvětlené, vždy důkladně uklizené, vybavené úložnými prostory na oblečení a jiné drobnosti. Na nočních stolcích jsou umístěny noční lampy vhodné na večerní čtení. V postelích najdete kvalitní strunové matrace, péřové v případě potřeby i antialergické polštáře, kvalitní textilie a ručníky a ekologické toaletní potřeby.

V Horské Vílenke v Nízkých Tatrách je možné ubytovat spolu 13 osob ve třech dvoulůžkových pokojích a velkém rodinném apartmánu se dvěma samostatnými ložnicemi, obývacím pokojem s jídelním stolem a kuchyní. K dispozici je pro hosty i do detailu navržená společenská místnost s plně vybavenou kuchyní, barem, kachlovým krbem a jídelní částí.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz