English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzion Lampášik

Donovaly


Penzion Lampášik
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Lampášik je jiný ... má své magické kouzlo. Jeho umístění zaručuje objetí s přírodou spolu s nádherným výhledem na typickou slovenskou krajinu. Je nedaleko centra Donovalů, ale přináší zvláštní atmosféru ... pocit svobody. Najdete v něm naplnění mnoha Vašich představ a potřeb během volného času. Je vhodný i pro pracovní soustředění menších skupin, které potřebují dokonalou koncentraci při plánování strategie a poté příjemný relax v komunitě, kterou si vytvoří. Neodmyslitelnou součástí je veselá a ochotná obsluha, která vytváří přirozenou pozitivní atmosféru. V dobře vybavených pokojích najde klid a soukromí i náročný. Těšíme se každému spokojenému hostu a bojujeme o jeho přízeň i do budoucna. Jsme jen malá nenápadná odbočka, ale zkuste k nám zabloudit!

Umístění:

Okolní příroda vybízí k pěším a cyklistickým výletům. Díky ideální poloze penzionu, který je obklopen krásnou krajinou, se můžete vydávat na ta nejzajímavější místa pohoří Malá Fatra.

Ubytování:

Kapacita ubytování pokojů:
Standard (2 krat) - De luxe (2krát) - Superior (2 krat) - Triple (1 krat) - Apartman (1 krat) - Celková kapacita penzionu je 19 lůžek.

Pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizi a bezdrátové připojení k internetu.

Stravování:

Součástí penzionu je restaurace. V ceně ubytování jsou snídaně.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz