English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Banskobystrický > Brusno - kúpele > Liečebný dom Poľana - Brusno Kúpele

Liečebný dom Poľana - Brusno Kúpele

Brusno - kúpele


Liečebný dom Poľana - Brusno Kúpele
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Léčebný dům Poľana prodeji v kvalitní ubytování v Lázních Brusno, které leží v překrásné prostředí Slovenského Rudohoří. Hotel se nacházíte 20 km od Banské Bystřice a svojí polohou a vybavením je vhodným místem pro ubytování lázeňských hostů, ale i pro obchodní cesty nebo rodinnou dovolenou. Na okraji ubytovaního komplexu naleznete kvalitní restauraci, lobby bar, wellnes centrum, kde Můžete pod vedením odborného lékařského personálu absolvovat velké množství kvalitních léčebných procedur. Dále se nacházíte Konferenční prostory. K dipozici je 42 jednolůžkový pokoj, 79 dvoulůžkových pokojů, 3 bezbariérové pokoje a 4 apartmány. Hotel je po celkové rekonstrukci.

Umístění:

Lázně Brusno leží v údolí Slovenského Rudohoří na severovýchod od Banské Bystrici. V údolí doliny zvané Peklo, v nadmořské výšce 424 m. Čistý vzduch, nerušené ticho a krásná okolní přírodou ve vás jistě zanechá pocit pohody a klidu. V okolí se nacházíte velké množství turistických stezek a cykloturistických tras. V obci Brusno se nacházíte takové volejbalové, basketbalové a futsalové hřiště. Dále je možné zprostředkuje jízdu na koni - 5 km od Brusna se nacházíte jezdecký klub Equus v obci Německá. POkud jste nadšeni vodáci je zde možnost splavu řeky Hron (nízká obtížnost). V okolí se nacházíte takové golfový klub Grav Bear s golfovým hřištěm, které je Prvním Mistrovská golfovým hřištěm na Slovensku.

Ubytování:

Hotel nabízí ubytování v Jednolůžkový, dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Pokoje jsou vybaveny samostatným soc. vybavením s vanou nebo sprchovým koutem, TV se satelitním přijmu, rádiem, telefonem, Lednicko s minibarem, trezorem a možností připojení na internet. Každý pokoj má balkon. Celková kapacita hotelu je 214 pevných lůžek a 49 přistýlek.

Stravování:

V hotelové restauraci s kapacitou 200 míst je stava podávání formou bufetových stolů s bohatou nabidku. Restaurace v prodeji v pestrou škálu Slovensku a mezinárodních jídel. Je možné zařídí vegetariánská jídla, Nízkocholesterová, dělení, redukční a diabetickou stravu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz