Česky Deutsch
Arrival
Departure
Skip Navigation Links

Penzion Za Vsí

Borovná


Penzion Za Vsí
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Description:

Nový penzion Za Vsí dokončený v roce 2015 se nachází na pomezí Vysočiny a jižních Čech na prahu České Kanady v malé vesničce Borovná u Telče. 

Součástí penzionu je relaxační místnost - herna, půjčovna kol, uzamykatelný sklad sportovního vybavení a vinárna. Samozřejmostí je dětské hřiště, pískoviště, houpací sítě a terasa s nábytkem pro venkovní posezení. K penzionu patří velký pozemek s krásným výhledem, zahrada s ovocnými stromy, bylinkami a uzavřené parkoviště pro vozy hostů. WiFi zdarma je v celém objektu.

Penzion je nekuřácký a není vybaven pro pobyt domácích mazlíčků. V penzionu se přezouvá a používá se domácí obuv. Hovoříme česky, anglicky, rusky.

Location:

Penzion Za Vsí může nabídnout především krásné, klidné a bezpečné prostředí. Okolí Borovné je vyhlášené bohatstvím borůvek, malin, ostružin a je také rájem houbařů. Obcí vede značená cyklotrasa spojující Borovnou s nedalekou Telčí (10 minut na kole).

Telč patří mezi nejvyhledávanější cíle turistů v České republice. Kromě Telče lze v okolí navštívit nepřeberné množství památek, krásných míst a zajímavostí. Penzion Za Vsí Borovná u Telče je ideálním výchozím bodem pro výlety pěšky, na kole nebo autem.

Accommodation:

Pokoj 1 -  přízemí

Útulný pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní koupelnou s WC a sprchovým koutem. Pokoj je vybaven komodou, stojany na oděvy (němý sluha), nočními stolky s lampičkami a odpadkovým košem.

Pokoj 2 -  přízemí

Útulný pokoj s manželským dvojlůžkem, vlastní koupelnou s WC a sprchovým koutem. Pokoj je vybaven komodou, stojany na oděvy (němý sluha), nočními stolky s lampičkami a odpadkovým košem.

Pokoj 3 -  podkroví

Velký pokoj s manželským dvojlůžkem a se třemi samostatnými lůžky a s možností přistýlky , vlastní koupelnou s WC a sprchovým koutem . Pokoj je vybaven komodou, stojany na oděvy (němý sluha), nočními stolky s lampičkami a odpadkovým košem.

Pokoj 4 -  podkroví

Prostorný podkrovní pokoj se dvěma samostatnými lůžky s možností přistýlky , vlastní koupelnou s WC a sprchovým koutem . Pokoj je vybaven komodou, stojany na oděvy (němý sluha), nočními stolky s lampičkami a odpadkovým košem.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz