Česky Deutsch
Arrival
Departure
Skip Navigation Links

Hotel Villa EDEN

Jihlava


Hotel Villa EDEN
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Description:

Hotel Villa Eden má ubytovací kapacitu 46 lůžek a je zaměřen na skupinovou, individální, ale i rodinnou turistiku. Nachází se v klidné části města a zároveň jen pár minut od historického centra. Disponuje třemi konferenčními místnostmi pro 80, 44 a 22 osob, které lze využít pro firemní či soukromé akce, školení či jednání. Součástí hotelu je bar, kavárna a vinárna. Dále hotel nabízí široké spektrum masáží. Parkování na hotelovém parkovišti zdarma. Domácí mazlíček po domluvě, za poplatek. Samozřejmostí je wifi připojení k internetu v celém hotelu.

 

Location:

Město Jihlava leží v samém centru Českomoravské vrchoviny. Jihlavské rozsáhlé náměstí spolu s přilehlými uličkami tvoří základ jihlavské městské památkové rezervace. Panoramatický rozhled na město a okolí poskytuje vyhlídková věž kostela sv. Jakuba nebo Brána Matky Boží. K dobrodružství láká prohlídka jihlavského podzemí a děti určitě nadchne návštěva ZOO (1,9 km) nebo Vodního ráje.

Accommodation:

Celková kapacita hotelu je 46 lůžek ve 23 dvoulůžkových pokojích. Na každém pokoji je TV, minibar, rychlovarná konvice a vlastní koupelna se sprchovým koutem / vanou a WC. Wifi připojení k internetu zdarma.

Board:

V ceně ubytování je snídaně ve formě bufetu. Součástí hotelu je bar, kavárna a vinárna, restaurace jsou v dochozí vzdálenosti od hotelu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz