Česky Deutsch
Arrival
Departure
Skip Navigation Links

Business Hotel Alley

Olomouc


Business Hotel Alley
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Description:

We offer our guests 6 single rooms, 20 double rooms and 4 comfortable suites equipped with whirlpool.

All parts of the hotel are handicap-accessible. Rooms are equipped above standard with the furniture from environment-friendly materials. It is needless to say, you will find television, DVD player, fixed Internet connection and a safe deposit box in your room. Sound system is installed in the bathrooms.

All the hotel, along with a restaurant and lounges, is air-conditioned. The broadband Internet access is available throughout the common rooms.
The total capacity of the hotel is 54 beds.

If you seek for a place where you can relax for a while, you can come to our fitness centre with a sauna, water massage, hot-cold water massage and steam.

The hotel building and the car park are monitored by the CCTV.

Location:

Hotel se nachází ve velmi klidném prostředí městských parků, do samého centra města se od nás dostanete pěší chůzí za ca. 5 minut. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází areál TJ Lokomotiva Olomouc s možností sportovního vyžití. Nepřeberné kulturní zážitky Vám nabízí historické centrum Olomouce - muzea, divadlo, koncerty pod širým nebem, divadelní i hudební festivaly a mnoho dalších.

Accommodation:

Ubytování Vám nabízíme v následujících typech pokojů. 6 jednolůžkových pokojů o velikosti 18 m2 s vanou/WC nebo sprchou/WC, některé mají výhled do parku. 13 dvoulůžkových pokojů DOUBLE, některé s možností přistýlky, velikost pokojů 23 m2, s vanou/WC. 3 dvoulůžkové pokoje TWIN, některé s výhledem do parku, velikost pokojů 23 m2 s vanou/WC nebo sprchou|/WC. 1 bezbariérový dvoulůžkový pokoj TWIN speciálně upravený pro invalidní klienty, velikost pokoje 36 m2 se sprchou/WC.2 dvoulůžkové pokoje DOUBLE LUX, velikost pokoje 39 m2, s vanou/WC. 1 dvoulůžkový pokoj TWIN LUX, s malou terasou, s vanou/WC velikost pokoje 36 m2.3 prostorné business suity o velikosti 48 m2 s kávovým a čajovým servisem v ceně, s vířivou vanou/WC.1 luxusní dvoulůžková suite Alley s terasou a překrásným výhledem na městké parky, s kávovým a čajovým servisem v ceně, s vířivou vanou/WC.

 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz