Česky Deutsch
Arrival :
Departure :
Skip Navigation Links

Apartments RESPECT

Vítkovice


Apartments RESPECT
Single Image 

Description:

Apartment 22 - VITKOVICE V KRKONOSICH

Situated a 10-minute drive from the Horní Domky Ski Lift, Apartment 22 Vítkovice v Krkonoších offers self-catering accommodation units with free WiFi, ski-to-door access and a ski storage room. Private parking spaces are available nearby free of charge. The apartments at the Vítkovice v Krkonoších also features a balcony, a well-equipped kitchenette and satellite TV. The bathrooms are fitted with a shower. Guests at the property can also take advantage of an on-site ski school and a ski equipment rental. In summer, several hiking and cycling trails start on the premises.

Location:

Apartment 22 - VÍTKOVICE V KRKONOŠÍCH

Obec Vítkovice v Krkonoších leží v Libereckém kraji, v průměrné nadmořské výšce 733 - 865 m.n.m. Vzhledem ke své poloze jsou Vítkovice ideálním výchozím bodem pro pěší a cykloturistiku. Místa jako Dvoračky, Rezek, Rovinka, Horní Mísečky, Zlaté návrší, jsou dostupná jak na kole tak pěšky. Apartmány se nacházejí hned naproti sjezdovce skiareálu Aldrov.

KK Apartment -  ROKYTNICE NAD JIZEROU

Apartmán se nachází přímo na dolním náměstí Rokytnice nad Jizerou, má vlastní terasu a krásný výhled na město a okolí. Objekt ma skvělou polohu a vše je v pěší dostupnosti. Autobusová zastávka je před objektem, možnost dopravy MHD po celé Rokytnici a terminálu lanovky na Lysou horu.

Apartman Bellevue - BENECKO
Restaurace, směnárny, informační středisko – zajišťování výletů, pošta, prádelna, lyžařské školy,půjčovny lyží, kol a koloběžek. Autobus, taxi.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz