Česky Deutsch
Arrival :
Departure :
Skip Navigation Links

Chata Zinka

Mýto pod Ďumbierom


Chata Zinka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Description:Chata Zinka se nachází v obci Mýto pod Ďumbierom, v atraktivním prostředí jihu Nízkých Tater. Chata nabízí ubytování v šesti stylových apartmánech, které svým vybavením poskytují pocit pohody i soukromí. Hosté mají k dispozici společenskou místnost s TV, krbem a samoobslužným barem. Dále také lyžárnu a hydromasážní výřivku. Parkoviště je monitorované kamerovým systémem. Prostředí, kde se chata Zinka nachází nabízí široké spektrum jak relaxačních tak i sportovních aktivit.
Location:Chata Zinka se nachází v obci Mýto pod Ďumbierom. Na jihu Nízkýcz Tater pod vrchy Chopoku a Ďumbier. Okolí skýtá jak aktivní sportovní vyžití i relaxaci. Lyžařské středisko Mýto pod Ďumbierom je vzdáleno 300 m, Srdiečko - Chopok 13 km, golfové hřiště 5 km a Bystrianská jeskyně 2 km.
Accommodation:Celková kapacita naší chaty je 29 lůžek v šesti apartmánech. Apartmány tvoří 2 místnosti. Součástí první je kuchyňský kout, lednička, jídelní stůl a rozkládací souprava. Druhou místonstí je ložnice s TV + SAT a skříní. Apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, samostatným WC a sprchovým koutem.
Board:Součástí každého apartmánu je kuchyňka na přípravu jednoduchých jídel. Kompletně vybavená kuchyň se nachází ve společenské místnosti s troubou na pečení a myčkou. Nejbližsí restaurace je vzdálena 150m od chaty.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz