Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links

Hostinec a penzion Dolní Dvůr

Veřovice


Hostinec a penzion Dolní Dvůr
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Hostinec a penzion Dolní Dvůr nabízí velmi příjemné ubytování v obci Veřovice. 

Nabízíme dva dvojlůžkové pokoje se samostatným sociálním zařízením (možnost přistýlky), dva dvojlůžkové pokoje se společným sociáním zařízením (možnost přistýlky, vhodné pro rodinu), jeden velký pokoj s třemi lůžky a rozkládací pohovkou.

Všechny pokoje jsou vybaveny smart televizory s připojením k internetu, wifi je v celém objektu zdarma. 

Unterkunft:

Součástí pokojů je koupelna se sprchovým koutem a wc. Pokoje jsou vybaveny úložnými prostory, lednicí, klimatizací, smart televizí, samozřejmostí je připojení k internetu pomocí wifi. 

Verpflegung:

Snídaně podáváme formou švédského stolu 7:30 - 9:00.

Dolní Dvůr je stylová restaurace s domácí kuchyní v klidném a útulném prostředí. Vnitřní prostory jsou členěny na dvě samostatné místnosti, menší nekuřácká je pro 20 osob, větší terasa s krbem a kamennou podlahou poté pro 26 osob a volně navazuje na venkovní zahrádku s pohodlnými křesly a stoly. Od léta 2010 máme novou dřevěnou pergolu s krbem. Za masivní dubové stoly s lavicemi se pohodlně usadí 20 osob. Pro děti je na zahrádce připravena skluzavka a za nepříznivého počasí si vaši nejmenší mohou hrát v dětském koutku. V prostorách hostince je připojení k Wi-Fi.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz