Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links

The Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague

Praha


The Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

The Augustine Hotel je bezpečná oáza v centru města a ideální místo k úniku ze světa. Hotel se nachází v centru Prahy, na legendární Malé Straně, přímo pod Pražským hradem a jen pár kroků od Karlova mostu. Hotel Augustine v Praze je vrcholem pražské historie, charakteru a krásy. Všechny naše pokoje se vyznačují sofistikovanými architektonickými a strukturálními charakteristikami od klenutého stropu a dřevěných trámů po původní dveře s ozdobnými železnými prvky.

Hosté mohou využít hotelového spa & fitness centra. Ponořte se do klidu Augustinských lázní, kde jsou podmanivé procedury inspirovány jednoduchostí a čistotou přírody a starodávnými recepty z augustiniánského řádu mnichů.

Bezplatné bezdrátové připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi, nebo kabelu je samozřejmostí.

 

Lage:

Hl. město Praha nabízí vše na co si vzpomenete. Navštivte historické centrum – Václavské náměstí, Staroměstské náměstí (Orloj), a spousty dalších turisticky atraktivních míst, kterých Praha nemá nedostatek. Projděte se podél Vltavy nebo rovnou vyplujte na okružní jízdu, přejděte Karlův most, navštivte Petřín, Vyšehrad, Hradčany, Žižkovskou televizní věž a spousty jiných krásných míst.

Unterkunft:

The Augustine Hotel nabízí komfortní a moderně zařízené pokoje, které elegantně ladí s historickou podobou a architekturou budovy hotelu.

Verpflegung:

Restaurace Augustine se nachází na nádvoří bývalého augustiniánského kláštera a představuje harmonickou kombinaci 700 let historie a moderního designu. Augustinský restaurační tým klade důraz na čerstvé sezónní suroviny, jednoduché, ale chutné recepty a jedinečnou prezentaci jídel. V teplých dnech si můžete užít klidnou atmosféru stolování v Sundial Garden v srdci kláštera a každý čtvrtek zažít zahradní gril s živou jazzovou hudbou.

The Refectory, bývalá jídelna augustiniánských mnichů, je vyzdoben původními freskami z 19. století. Ochutnejte koktejly ze sezonního výběru nebo podpisu „Angels Cocktail“ připravené profesionálními a zkušenými barmany. Kromě toho ochutnejte dědictví mnichů, pivo St. Thomas s receptem ze 14. století. Pivo, které bylo nejoblíbenější české krále. Součástí baru je také venkovní posezení na klidné terase s exkluzivním Champagne barem od Perrier-Jouët.

St. Thomas Brewery Bar, Kdysi sklep původního pivovaru St. Thomas, byl ikonickým místem setkávání místních obyvatel a je k dispozici k zapůjčení jako celek, jako charakteristické a nenapodobitelné místo. Atmosférický suterénní bar nabízí originální stalaktity ze 17. století a také plovoucí terakotovou podlahu speciálně položenou k ochraně a zvýraznění jedinečného prostředí. V současné době je k dispozici pouze pro soukromé akce až pro 70 hostů nebo skupinové rezervace s nastavenými menu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz