Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Praha > Praha > Lindner Hotel Prague Castle

Lindner Hotel Prague Castle

Praha


Lindner Hotel Prague Castle
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Hotel Lindner Prague Castle leží v blízkosti Pražského hradu, světoznámého Karlova mostu a Petřínské rozhledny, nedaleko mnoha oblíbených pamětihodností. Neopakovatelnou atmosféru okolí hotelu umocňuje i nedaleká architektonická památka UNESCO – Strahovský klášter. 

Stejně jako ve „Zlaté Praze“, tak se i v samotném Hotel Lindner Prague Castle s důvtipem a mocným duchem času elegantně odrážejí záblesky dob minulých. 

Díky centrální, přesto však klidné poloze, a okouzlujícímu designu se hotel stává příjemným přístavištěm při toulkách po městě, je vhodným místem pro strávení romantické dovolené, ale i pro pořádání konferencí a různých společenských akcí. Hotel nabízí jedinečnou příležitost, jak se v moderním prostředí nechat unášet i časy dávno minulými!

V hotelu se nachází i malé fitness centrum vybavené různým cvičebním náčiním a sauna, v létě lze využít na dotaz tenisový kurt za poplatek. 

Do wellness salónu Gyalmo Massage můžete zajít nejen na uvolňující masáže, ale můžete si zde užívat i jiných kosmetických služeb.  

Unterkunft:

Lindner Hotel Prague disponuje 138 prostornými a elegantně zařízenými nekuřáckými nebo kuřáckými pokoji a apartmány, které své hosty jistě okouzlí svými překrásnými historickými detaily a neobvyklým designem. Příjemně strávené večery ještě vylepší náš „sladký pozdrav“! 

Ve všech pokojích je prostorná koupelna s vanou, velká postel, pracovní stůl, automat na čaj a kávu, kabelová televize s možností nadstandardní programové nabídky, žehlička i žehlicí prkno, telefon s možností přímé volby a funkcí voicemail, různé adaptéry, sejf a minibar. 

Verpflegung:

Lindner Hotel Prague Castle svým hostům nabízí nespočet možností, jak se nechat požitkářsky rozmazlovat a odpočívat u různých sladkých hříchů, nápojů, koktejlů, vychlazeného piva … a mnoha dalších lahůdek v příjemném prostředí. 

 Senses Restauraci se ráno, v poledne i večer podávají místní, ale i mezinárodní speciality. V létě si můžete tyto kulinářské skvosty užívat i na krásné terase. 

Muse Bar & Lounge má ve své nabídce čerstvé saláty, předkrmy, ale i koktejly, pivo, vybrané alkoholické nápoje, a dokonce i vybrané druhy doutníků. 

Pokud Vás přepadne hlad, klidně i pozdě v noci, můžete využít náš pokojový servis od 6:30 do 1:30 ráno.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz