Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links

Apartmány Cordeus

Praha


Apartmány Cordeus
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Luxusní apartmán Cordeus najdete v Praze 6 Dejvicích, k dispozici je 5 ložnic s koupelnami, plně vybavená kuchyně, společný obývací pokoj s posezením a venkovní terasa. Parkování je zajištěno na soukromém pozemku před budovou. Apartmán leží 5 minut od stanice metra Bořislavka, 15 minut od letiště Václava Havla.

K pobytu je možno objednat masáže, detoxikační programy a plavání.

Lage:

Apartmán Cordeus najdete v klidné vilkové části Prahy 6. Je skvělým startovním  místem na výlety po celé Praze a okolí.

Unterkunft:

V apartmánu je 5 dvoulůžkových pokojů. Každý má vlastní koupelnu. Jedna z koupelen je vybavena masážní vanou. Kuchyně s jídelním stolem, obývací pokoj a venkovní terasa lákají k využití a odpočinku.

Verpflegung:

V rámci ubytování vám rádi připravíme snídani švédským stolem a stravování podle detoxikačních a Metabolic balance programů.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz