English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzión Pleso

Štrbské Pleso


Penzión Pleso
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Pleso nabízí prožití příjemných dnů v krásné přírodě Vysokých Tater. Zažij krásné rána na břehu Nového Štrbské plesa, ochutnej domácí sladké pokušení připravované podle domácích receptů. Po kvalitních snídani se vyber za dobrodružstvím aby si večer zregeneroval síly v našem mini wellness a ochutnal vynikající kávičku a jiné dobroty. Během pohádkově bílé zimy Tě krb příjemně zahřeje a posezení u něčem lahodném připraví Tvou mysl a tělo na příjemný spánek ve voňavé posteli.

Penzion poskytuje ubytování v útulných pokojích se sociálním zařízením, TV, balkonem s výhledem na Vysoké Tatry a jezero Nové Štrbské pleso. Ráno máme pro Tebe přichystané domácí bufetové snídaně s domácími koláči, pomazánkami a každé ráno si doplníš energii omeletou, párky nebo míchanými vajíčky. Dovolená je i o relaxu a oddechu a proto si Ti dovolujeme nabídnout služby našeho mini wellnessu - suchá sauna, vířivka, masáže, který je Ti k dispozici na objednávku.

Ubytování:Celková kapacita našeho penzionu je 8 dvoulůžkových pokojů a 2 apartmány což znamená 20 pohodlných postelí. V apartmánu je k dispozici rozkládací pohovka kde se komfortně vyspí další 2 dospělé osoby. Celkově tak můžeme přivítat 24 osob.

Dvoulůžkový pokoj nabízí komfortní ubytování pro 2 osoby na 2 pevných lůžkách spojených do manželské postele případně na přání klienta je lze rozdělit. Rozloha pokoje cca 16 m2 s vlastním sociální vybavením - koupelna s vanou a WC, TV. Výhled z mini balkónu na nádherné štíty Tater a pleso Nové Štrbské pleso.

Apartmán č. 11, první patro - nejkrásnější pokoj dle našeho názoru, poskytuje největší prostor cca 32 m2, výhled na štíty Tater a možnost ubytovat až 4 osoby.

Apartmán č. 21, druhé patro - druhá největší pokoj, podkrovní, trošku menší než apartmán č. 11 cca 26 m2, výhled na štíty Tater z mini balkónu a možnost ubytovat až 4 osoby.
Stravování:

nabízíme ochutnat naše bufetové snídaně, které s láskou připravujeme každé ráno od 07:00 hodiny do 10:00 hodiny. Samozřejmě v případě, že máš naplánovaný výstup na Rysy nebo Kriváň přizpůsobíme se a snídaně Ti připravíme podle tvého přání i dříve. Na druhé straně pokud si unavený a potřebuješ si více zdřímnout a snídaně do 10:00 hodiny Ti nevyhovují stačí nám to sdělit a my Tě rádi přivítáme na snídani i později
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz