English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Loděnice Trója

Praha


Loděnice Trója
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Loděnice Troja je součástí sportovního areálu se zaměřením na vodní sporty, který se nachází v klidném prostředí pražské Troje nedaleko centra města přímo na břehu řeky Vltavy. Areál lze využít k mnoha účelům, jako jsou například sportovní dny či teambuilding. Nachází se zde vodácký kanál, cyklistická stezka z Libně do Kralup nad Vltavou, výborná trať na kolečkové brusle, umělá horolezecká stěna, tělocvična, fittness, sauna a dětské hřiště. Součástí areálu je restaurace s celodenní nabídkou. 

Ubytovat se můžete v hotelu (  22 dvoulůžkových pokojů s vlastním příslušenstvím (sprcha + WC) a TV ) nebo v ubytovně ( 9 pokojů s postelemi a palandami, sociální zázemí společné ). K dispozici je také velké hotelové parkoviště s kapacitou pro 75 aut.

Umístění:

Klidné prostředí pražské Troje nedaleko centra města přímo na břehu řeky Vltavy, na cyklostezce vedoucí z Libně do Kralup nad Vltavou, která vede kolem pražské ZOO a Botanické zahrady s jejím skleníkem Fata Morgana. Toto místo je rájem pro ty, kteří chtějí sportovat či jen relaxovat v příjemném prostředí.

Ubytování:

Hotel Loděnice *  Kapacita hotelu je 22 dvoulůžkových pokojů s vlastním příslušenstvím (sprcha + WC) a TV. Možnost přistýlek. K dispozici je také velké hotelové parkoviště s kapacitou pro 75 aut Ubytovna Kapacita hostelu je 9 pokojů s postelemi a palandami. Oddělené sprchy a WC jsou k dispozici na patře. K dispozici je malá vybavená kuchyňka a bezdrátový internet (Wifi).

Stravování:

Restaurace Loděnice nabízí stálé menu - obědy a večeře, v poledne u nás najdete polední menu i hotovky a také sezónní akce jako grilování selátka, zvěřinové hody, zabíjačku a degustační menu. Na své si u nás přijdou jak milovníci sportu a zdravého jídla, tak gurmeti toužící po nových kulinářských zážitcích, ale i výletníci, kteří se budou chtít jen občerstvit sklenicí oroseného piva či limonády. Nekuřácká restaurace Loděnice má kapacitu 90 míst a je stylově zařízena. Při špatném počasí můžete posedět u přírodního krbu, pokud je venku krásně využijete venkovní terasu s výhledem na Vltavu a zábavné dětské hřiště, které ocení především Vaše ratolesti a Vy je budete mít stále pod dohledem.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz