English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Apartman Prague

Praha


Apartman Prague
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Pokud se chystáte navštívit Prahu a preferujete ubytování v soukromí s možností parkování přímo u objektu, dobrou dostupností do centra Prahy, a zároveň uprostřed přírody, nabízíme Vám ubytování v našem apartmánu na břehu řeky Berounky. Apartmán umožňuje ubytování pro maximálně 4 osoby. 
Apartmán o rozloze 65 m2 byl kolaudován v roce 2011. Jedná se o přízemní objekt s jednou ložnicí pro 2 osoby a obytnou kuchyní s plně vybavenou kuchyňskou linkou, kde je také k dispozici rozkládací dvojlůžko. Sociální zařízení tvoří koupelna se sprchovým koutem a oddělené WC. Vytápění je řešeno elektrickými přímotopy a krbovými kamny. Připojení k internetu je zdarma (Wi-Fi). Součástí je oplocená zahrada, kde je k dispozici ohniště a gril na dřevěné uhlí. Rovněž je možno zapůjčit jízdní kola.

Umístění:

Apartmán se nachází cca 5 minut pěší chůze od vlakové zastávky Černošice. Odtud se pohodlně během 20 minut dostanete vlakem do samého centra hlavního města. Umístění nabízí vynikající příležitost k výletům. Kromě Prahy, kterou takto můžete navštívit bez složitého parkování (intervaly vlakového spojení cca po 10 minutách), je možno absolvovat spoustu výletů po Středočeském kraji, např. hrad Karlštejn, zámek Konopiště, Koněpruské jeskyně atd., nebo po blízkém okolí. Objekt leží přímo na trase mezinárodní cyklostezky č. 8100 Praha – Vídeň.

Ubytování:

K dispozici je dvoulůžková ložnice, obývací místnost s jídelním stolem, vybavenou kuchyní a rozkládacím dvoulůžkem. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC.

Stravování:

V dosahu apartmánu je i spousta restaurací s českou a mezinárodní kuchyní.

© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz