English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Apartmány pod horizontem

Pec pod Sněžkou


Apartmány pod horizontem
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Apartmán pod Horizontem  má 2 ložnice, dlážděnou podlahu, posezení s TV s plochou obrazovkou, vybavený kuchyňský kout, varná deska, mikrovlnná trouba, lednice, rychlovarná konvice, jídelní stůl, koupelnu se sprchou a vanou, fén, samostatná toaleta.

Pro hosty je připraveno ložní prádlo, ručníky a na místě nechybí ani lyžárna a garážové stání pro 2 auta. (1-2 auta 8mx1,9m)

Pobyt s domácím zvířetem: po domluvě

Umístění:

Pouhé dva kilometry od apartmánů se nachází lanovka na Sněžku. Okolí je ideální pro turistiku, cykloturistiku a zimní sporty.

Ubytování:

Apartmán má 2 ložnice, dlážděnou podlahu, posezení s TV s plochou obrazovkou, vybavený kuchyňský kout, varná deska, mikrovlnná trouba, lednice, rychlovarná konvice, jídelní stůl, koupelnu se sprchou a vanou, samostatné WC.

Pro hosty je připraveno ložní prádlo, ručníky a na místě nechybí ani lyžárna a garážové stání pro 2 auta.

Stravování:

V bezprostředním okolí se nachází celá řada restauračních zařízení.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz