English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Apartmány Sting

Ostrava


Apartmány Sting
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Apartmány Sting naleznete v historickém jádru Ostravy jen 500 metrů od známé Stodolní ulice, která je plná barů a diskoték. Čekají tu na vás vkusně zařízené apartmány, které ocení jednotlivci i rodiny s dětmi. V pokojích najdete vše co byste v zařízení tohoto typu čekali. V blízkosti se nachází nákupní centrum Nová Karolina, muzeum miniatur nebo galerie Kruh.

Umístění:

Ostrava jako kulturní i sportovní centrum regionu nabízí mnoho příležitostí k volnočasovým aktivitám různého druhu. Milovníci nočního života jistě ocení nedalekou Stodolní ulici. Pokud máte rádi kulturu navštivte Galerii Kruh či muzeum miniatur. V oblasti Dolní Vítkovice můžete vidět evropsky unikátní industriální výstavbu, ale i hudební kluby jako je například klub Heligonka. Každoročně se zde koná festival Colours of Ostrava. Díky výhodné poloze Ostravy můžete poznávat krásy nejen České republiky, ale i Polska a Slovenska.

Stravování:

Využít můžete vlastní kuchyňský kout přímo v apartmánu. Případně v blízkosti najdete hned několik restaurací.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz