English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzión Encián

Mýto pod Ďumbierom


Penzión Encián
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Penzión Encián se nachází v malebné podhorské obci Mýto pod Ďumbierom pod jižními svahy Nízkých Tater. Malý romantický penzion, rodinná atmosféra s domácí kuchyní, původní architektura a ideální poloha obce jsou jako stvořené pro dokonale prožitou dovolenou. Region nabízí nejen v létě nekonečné možnosti relaxu, od jara do podzimu se Vám nabízí široké spektrum aktivit - turistika, cykloturistika, rybolov i houbaření, k návštěvě zve golfový areál, jezdecká farma, jeskyně a množství kulturních i přírodních atrakcí. V zimě je tato krásná podhorská vesnička vstupní branou do známých středisek cestovního ruchu, jako skicentru Mýto, Tále, Chopok jih a Čertovica s umělým zasněžováním, což je zárukou výborné lyžování.

Parkování zdarma u objektu.
Umístění:Jarní probouzení přírody, letní relax, pozorování barev přírody na podzim, to vše si vychutnejte při toulkách okolím.
Zdolejte majestátní hřeben Nízkých Tater, navštivte Bystrianská jeskyni a Jeskyni mrtvých netopýrů, odpočiňte si při jízdě Čiernohronská železnička, poučte se v lesnickém skanzenu ve Vydrovské dolině, relaxujte u vody na Tálech a v Krpáčově. . .
Zima v ničem nezaostává za ostatními ročními obdobími v tomto regionu. Moderní lyžařské střediska v Mýtě, na Tálech jakož i na Chopku a Čertovici nabízejí více než 40 vleků a lanovek a 50 km upravovaných lyžařských sjezdovek. V nižších polohách se lyžařská sezóna prodlužuje umělým zasněžováním. Pro běžkaře jsou připraveny i běžecké tratě a profesionální areál biatlonu v Osrblie.
Ubytování:

Po poznávání krás Horehroní si odpočiňte ve třech útulně zařízených pokojích - 1 dvoulůžkovém a 2 třílůžkových s možností přistýlky, s krásným výhledem do zahrady. V pokojích najdete vše, co potřebujete k relaxaci - koupelna a WC, televizor, bezplatné wifi. Ve společných prostorách je Vám kromě informačních materiálů k dispozici lednička a varná konvice. Všechny prostory nekuřácké.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz