English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Pivotel MMX

Lety


Pivotel MMX
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Moderní a komfortní ubytování ve 27 dvoulůžkových a 3 jednolůžkových designových pokojích včetně bezplatného internetového připojení nedaleko za Prahou.

MMXPivotel je ideálním výchozím bodem pro poznávání památek i pro obchodní jednání.

Vaříme vlastní nefiltrované pivo.

Celý objekt je plně bezbariérový a nekuřácký.V restauraci je dětský koutek .

Parkování je zajištěno na našem pozemku s kapacitou 50 aut a až 4 autobusy.Umístění:

Okolí pivotelu je rájem cykloturistiky a v Letech naleznete hned dvě cyklostezky – náročnou a rekreační. Červeně značená je určena pro náročné cyklisty. Začíná u tenisového kurtu Sokola Lety, pokračuje podél řeky Berounky až k železničnímu mostu Mokropsy. Odtud ostře stoupá až na hřebeny Brd. Dále pak krásnými brdskými lesy na Černolické skály, Pláštík, Skalku a přes Kytínské louky do Haloun. Z Haloun vede trasa k Jezírku, na Babku a odtud po značkách do Řevnic. Cílem jsou Lety. Stezka je dlouhá 42 km. Druhá, modře značená je určena pro rekreační cykloturistiku. Začátek trasy je stejný - podél řeky Berounky až k železničnímu mostu Mokropsy. Zde se modrá značka odděluje. Vede přes železniční most na druhý břeh Berounky. Po krátkém stoupání vás dovede na Vráž. Dále se dostanete do Solopysk, Třebotova, Kaly a Vonoklas. Odtud přes Roblín na Mořinu, Pod Dračí Skálu a Karlštejn, pak na Mořinku a Karlík. Stezka opět končí v obci Lety.

KULTURNÍ PAMÁTKY
Pouhých 8 kilometrů od pivotelu se nachází hrad Karlštejn, který založil roku 1348 král český a císař římský Karel IV, a patří mezi naše nevýznamnější středověké památky. Opačným směrem, o kousek dál se nachází Křivoklát, jeden z nejstarších českých hradů, jehož počátky sahají do 12. století. Na nedaleké Dobříši se pak nachází rokokový zámek rodu Colloredo-Mansfeldů s krásným francouzským parkem, který se stal útočištěm mnoha významných českých umělců.

MMX Pivotel je účastníkem turistického projektu Karlštejnské šachy, který byl slavnostně otevřen právě u nás. Okruh v sobě skrývá dvě nej. Jednak je s více než 72 kilometry nejdelším okruhem a také je označen šachovými figurami, které jsou zapsány v České knize rekordů jako největší.
Turistický okruh spojuje nejzajímavější místa Karlštejnska a navazuje na něj i 6 nových místních naučných stezek. Černá šachová figura pěšce před budovou pivotelu je reprezentantem této stezky. 

GOLF
Pro milovníky golfu je v dosahu pivotelu 7 golfových hřišť. Například golfový klub Karlštejn, Líšnice, Zbraslav, Beroun a Vysoký Újezd.

 

PŘÍRODNÍ PAMÁTKY
Jen 17 kilometrů od pivotelu naleznete Koněpruské jeskyně. Tento třípatrový jeskynní systém s krápníkovou výzdobou, vznikl v devonských vápencích, starých až 400milionů let. Jedinečnost těchto jeskyň je v opálonosné výzdobě a vzácných paleontologických nálezech. Nádherným přírodním úkazem je také 7 kilometrů vzdálený bývalý lom Amerika, ve kterém se natáčel např. populární film Limonádový Joe.

Ubytování:

Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (sprcha, fén, ručníky, hotelová kosmetika) a toaletou,klimatizací, telefonem s přímou volbou a sejfem. Připojení k internetu přes WiFi je zdarma.Žehlička se žehlicím prknem jsou na požádání k dispozici zdarma na recepci.

 

 

Stravování:

PIVO MMX
To nejlepší pivo neměnné vysoké kvality je pro nás základ. Na čepu máme vždy světlé spodně kvašené pivo plzeňského typu, vyrobené z tuzemských surovin té nejvyšší kvality – moravský a český slad, žatecké chmely – Poloraný červeňák, Sládek a Premium, a místní voda s parametry kojenecké vody z naší šedesátimetrové studny. Stabilně je na čepu 10° a 12° pivo, a v průběhu roku také speciální a sváteční piva světlá, polotmavá, tmavá, pšeničná, kvašená spodně i svrchně.

MMX Pivotel se může pochlubit nejmodernější, plně automatizovanou pivovarskou technologií. Tu má na starost jeden z nejlepších sládků – pan Lukáš Nuhlíček.

K dispozici je pro Vás restaurace až pro 400 lidí a hotel s kapacitou až 57 lůžek. Veškerý prostor je bezbariérový, takže si akci užije opravdu každý. Zpestřením Vaší akce může být prohlídka pivovaru.

Kapacita restaurace 400 míst Venkovní terasa 120 míst Školení, rauty, prezentace, svatby, firemní akce Výstavy, koncerty, divadelní představení, plesy Dětský koutek Prohlídky pivovaru s ochutnávkou piva Špičková gastronomie zaměřená na českou kuchyni Domácí kuchyně Toalety pro tělesně postižené Celý objekt nekuřácký Plátno a projektor pro sledování sportovních událostí, či k účelům Vaší firemní akce WiFi internet
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz