English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel Atrium

Jihlava


Hotel Atrium
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Atrium je zaměřen jak na rodiny s dětmi, tak pro obchodní cestující, turisty, sportovce nebo romantiku zde naleznou i páry.

Kapacita penzionu je 15 dvoulůžkových světlých a moderně zařízených pokojů s velkou manželskou postelí. Podkrovní pokoje jsou určeny pro početnější rodiny, některé mají kompletně vybavenou kuchyň. Na pokoji je koupelna a toaleta, TV+SAT, zdarma připojení na internet, chladnička, rychlovarná konvice. Luxusní pokoj s rohovou vanou nabízí i terasu pro příjemné posezení v letních měsících a vinotéku . Snídaně jsou podávány formou švédských stolů od pondělí do pátku 07:00 do 09:00 o víkendu 08:00 až 10:00 . Recepční služby fungují přes týden do 21:00 hodin, pátek a o víkendu jsou časově omezeny cca do 18:00hod. V případě pozdního příjezdu je nutno oznámit předem - telefonicky či e-mailem.

Umístění:

V okolí penzionu naleznete téměř vše, co člověk v dnešní době potřebuje nebo žádá. Od služeb - kadeřnictví, kosmetiky, solária, pedikury, manikury, čistírny... Až po banku, potravin, butiků, obchodního centra atd. Přímo v centru lze navšívit několik historických skvostů našeho města. Katakomby, kostely, muzea, bránu Matky boží, nedaleké ZOO a jiné. V dolní části náměstí je informační centrum.

Ubytování:

Pokoje jsou zařízené v romantickém stylu. Postel a noční stolky jsou kovové, stejně jako doplňky. Skříně jsou vyřezávané v bavorském stylu. Pohodlí zajišťují i pohodlné gauče či křesla. Součástí jsou i konferenční stolky, zrcadla a obrazy. Koupelny v barvě bledě zelené - mramorové. Sprchový kout, umyvadlo, WC, fén, osuška, ručník a podnožák. Zdarma mýdlo, sprchový gel, šampon a toaletní papír. Některé z pokojů mají toaletu umístěnou zvlášť.

Stravování:

Restaurace Atrium nabídne klientům mezinárodní kuchyni. Ochutnat můžete speciality z hovězího masa, čerstvých i chlazených ryb a mořských plodů. Dále můžete ochutnat italskou zmrzlinu, domácí dezerty nebo si připít některým z mnoha druhů kvalitních vín tuzemských i zahraničních. Restaurace a kavárna Nika je zaměřena na thajskou a klasickou českou kuchyni. Osvěžení poté naleznete v coctailovém music clubu New Age, kde Vám příjemný personál namíchá drink. Nově můžete v letních měsících posedět na krásně upravené zahrádce lemované historickými hradbami a množstvím květin s dětským koutkem a živými rybičkami.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz