English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Pension U Dvou čápů

Chocerady


Pension U Dvou čápů
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Pension najdete v líbezné obci Vestec nedaleko Chocerad v okrese Benešov. Srdečně k nám zveme jak rodiny s dětmi, tak i zaměstnance firem na školení, semináře a kurzy. Pro tyto účely máme připravené školící místnosti, vybavené příslušnou technikou. 

Náš pension je vhodný jak pro rodinnou rekreaci, pořádání svateb, večírků tak zejména pro pořádání školení, kurzů a seminářů firem. U Dvou čápů můžete očekávat přátelskou atmosféru, vysoký komfort služeb a maximální pohostinnost. V přiléhajícím areálu je možné využívat tenisové kurty, hřiště na míčové hry, stolní tenis, billiard, stolní fotbal, zahradní grill a vlastní parkoviště. Původní rekonstruovaná zemědělská usedlost pochází
z poloviny 19. století.

Ubytování:

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, sprchový kout, WiFi. Na nádvoří pensionu nebo v sále pořádáme svatební hostiny, taneční zábavy a různé společenské akce.

Stravování:

Ve stylové restauraci nabízíme speciality české i mezinárodní kuchyně a české pivo. K dispozici je letní krytá terasa s grilem. Na nádvoří pensionu nebo v sále pořádáme svatební hostiny a různé společenské a firemní akce s kompletními gastronomickými službami. Restaurace otevřena pouze pro hosty pensionu od 18:00 do 21:00 hodin. ve dnech čtvrtek - sobota.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz