English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzion pod Troma korunami

Červený Kláštor


Penzion pod Troma korunami
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Penzion pod Třemi Korunami Je celoroční provozován penzion, který se nachází v překrásném prostředí Pieninského národního parku na břehu řeky Dunajec, v obci Červený Kláštor. Jsou to samostatné dva domky ve dvoře a dva apartmány, které mají své vlastní parkoviště, zahradní posezení, krby, grily, dětsky koutek. Domečky a apartmány jsou vybaveny kompletně zařízenými kuchyňkami. V areálu penzionu se nacházejí také potraviny a v blízkosti několik restaurací. Penzion je vhodný pro dvojice, skupiny přátel, rodiny s dětmi, školní výlety a firemní posezení. V blízkosti penzionu (70 m) se nachází půjčovna sportovních potřeb (kola a sportovní čluny).
WiFi připojení na internet.
Umístění:

Z penzionu je možné dělat splav Dunajce (přístavištích vorů 400 m), pěší túry (Prielom Dunajca, Průlom Lesnického potoka, Haligovské skály, muzeum Červený klášter), do polské části Pienin (Sokolica, Tři Koruny) a cyklistické túry Průlomem Dunajce. V zimě je možné lyžování v lyžařských střediscích Spišská Stará Ves (8 km), Ski Jezersko-Bachledova dolina a v blízké lyžařských střediscích v Polsku (9 km).

Ubytování:SAMOSTATNÝ APARTMÁN (2 LŮŽKA + 4 PR.) - samostatná pokoj s krbem, TV-SAT (1/2 + 2); vybavená kuchyň (sklokeramická deska, mikrovlnka, lednička, rychlovarná konvice, jídelní stůl) (1/0 + 2); sociální zařízení (umyvadlo, sprchový kout, WC)
OBJEKT 1 (13 lůžek + 5 přistýlek) - 2 samostatné pokoje (2/2 + 1) s vlastním sociálním zařízením (umyvadlo, sprchový kout, WC); 4 samostatné pokoje (1/3 + 1, 2/2 + 1, 1/2); 2 samostatné sociální zařazení (umyvadlo, sprchový kout, WC); společenská místnost s krbem, TV-SAT a posezením
jídelna (12 míst); vybavená kuchyň (plynový sporák s elektrickou troubou, mikrovlnka, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, jídelní stůl)
OBJEKT 2 (11 lůžek + 1 přistýlka) - 4 samostatné pokoje (1/3 + 1, 2/3, 1/2); společenská místnost s krbem, TV-SAT a posezením; vybavená kuchyň (plynový sporák s plynovou troubou, mikrovlnka, lednička, rychlovarná konvice, jídelní stůl); 2 sociální zařízení (umyvadlo, sprchový kout, WC)
Stravování:

Vlastní stravování. V okolí je k dispozici několik restaurací.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz